Skocz do zawartości
Forum

Kaszel po przeziębieniu


Gość AYW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przez ostatnie kilka dni przechodziłam przeziębienie, zaczęło się od kichania, później katar, drapanie w gardle lekki kaszel, wczoraj myślałam że już przeszło ale dzisiaj obudziłam się i kiedy wzięłam głęboki wdech uslyszałam w klatce "piśnięcie" w zeszłym roku miałam zapalenie oskrzeli, wtedy miałam tylko ostry kaszel z odkrztuszaniem, te piśnięcia lekarka wyjaśniła jako flegmę.
Katar mam nadal ale niedużo.
Pytanie czy to pozostałość po przeziębieniu i zadowolić się np vicksem do picia, zazwyczaj tak to przechodziłam katar suchy kaszel mokry kaszel i koniec czy lepiej udać się do lekarza?
Teraz mi duszno cały czas ale stresuję się, mam nerwicę lękową więc podejrzewam że to ona.

Ps. Rano wykaszlałam co miałam wykaszleć i na razie żadnego piszczenia ani skrzypienia nie słyszę.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź :-)
Ta nerwica mnie wykończy, dzisiaj znowu katar, cały czas mi duszno i boli mnie klatka ale zapewne to od tego że próbuję brać te głębokie wdechy i sama sobie szkodzę.
Gdzieś tam w głowie siedzą te "choróbska", ale poza porankiem nie kaszlę, tzn kaszlę ale ten kaszel jest wymuszony przeze mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...