Skocz do zawartości
Forum

Stres podczas siedzenia obok obcego mężczyzny


Gość lauralau

Rekomendowane odpowiedzi

w autobusie bylo w miare wiele wolnych miejsc, ale jakis facet dosiadl sie do mnie nie mam pojecia czy celowo. Czulam jego loekiec co mi bardzo, bardzo przeszkadzalo, byl to dla mnie przykry stres. Potem poczulam jego ruch gdy bral w rece swoja torbe przed wyjsciem. Caly czas gapilam sie jak zabita w szybe, przy tym jego dosc powolnym ruchu zaczelo mi walic serce, pot, tetno az z tylu glowy itd itp - okropnosc!!! Dodam ze kiedys spotkalo mnie naduzycie seksualne i zmierzam do sedna: czy moja reakcja byla normalna w tej sytuacji, czy tez byscie sie tak baly, jak to widzicie? Bo jesli to nienormalne to w takim razie moze wychodiz ze mnie odbicie przemocy, prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza

22

niezrecznie bylo stykac sie z jego lokciem a jak ruszyl wolno reka by zabrac pas do plecaka dosc wolno to sie przestraszylam smiertelnie ze mnie ''obmaca'', slyszy sie czasami o takich autobusowych ''obmacywaczach'', wtedy wlasnie az czulam tetno z tylu glowy ze strachu i zaczely trzasc mi sie nogi. Zaniepokoily mnie inne wolne miejsca a autobusie gdzie nikt nie siedzial, podwojne wolne miejsca - a usiadl obok mnie. Kiedys pewien chlopak tak zrobil i zapytal na koniec czy zechce sie z nim umowic, chociaz wtedy byly miejsca zajete inne -
-to tak dla jasnosci, moze lepiej mnie zrozumiesz/zrozumiecie?

Odnośnik do komentarza

Ja już dosyć długo żyję i nigdy nie miałam takich obaw,jeśli jakiś facet usiadł koło mnie w autobusie,po prostu nie zwracałam to uwagi,
dlatego myślę ,że u Ciebie,może to być rodzaj traumy po tym przeżyciu ,
który wypierałaś przez jakiś czas co jest normalne,
dlatego jeśli sytuacja będzie się powtarzała powinnaś skorzystać z terapii.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...