Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 5-10 kg w 2 tygodnie?


Gość KAMILAXXXDFG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KAMILAXXXDFG

Mam 12 lat 160cm i 60 kg wagi. Muszę w 2 tygodnie schudnąć te 5-10 kg do operacji.... Nie dawno miałam dietę którą sama wymyśliłam ale to była dość drastyczna dieta bo postanowiłam nic nie jesc. Rodzice mi wpychali na siłę jedzenie i tak w 1 miesiąc schudłam około 20 kg czyli miałam 50 kg Puźniej wyjechałam na wakacje i sie zapuściłam no i po powrocie zamiast wrócić do mniejszego jedzenia obżerałam sie i zgrubiłam 10 kg. Treaz jest mi to strasznie potrzebne bo będe miała operacje !! Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Nic niejedzenie, czyli głodówka to żadna dieta. W Twoim wieku diety odchudzające są nie wskazane, bo mogą prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych. Jeśli chcesz schudnąć to zacznij ćwiczyć. Ćwicz godzinę dziennie, możesz także zapisać się na basen czy kurs tańca wszystko zależy od tego co lubisz robić. Ważne byś zwiększyła swoją aktywność fizyczną. Zrezygnuj ze słodyczy, fast foodów, czipsów i picia napoi gazowanych typu cola czy pepsi. Są to produkty bardzo kaloryczne, dlatego warto z nich zrezygnować.
Nie napisałaś jaka operacja Cię czeka, ale nawet w przypadku zabiegu chirurgicznego utrata 10 kg jest zbyt drastyczna jak dla kogoś w tym wieku. Dobre tempo odchudzania to 1 kg tygodniowo więc w przeciągu 2 tygodni możesz schudnąć max 2 kg. nie powinnaś chudnąć więcej gdyż może nastąpić efekt jo jo oraz problemy z zaburzeniami gospodarki hormonalnej.

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam 17/18lat,wzrost:176cm i ważę 66kg a w 3 tygodnie muszę koniecznie schudnąć przynajmniej 6kg ,ponieważ jestem w pewnym konkursie modelingowym a ogólnie jestem modelką i jak nie schudnę tych kilogramów to mogę otrzymać grzywnę ;/.Poza tym sama dla siebie chciałabym schudnąć dla lepszego samopoczucia.Proszę o szybką pomoc.Jest to dla mnie bardzo ważne :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...