Skocz do zawartości
Forum

Pragnienie seksu i zdrada partnera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Wczoraj razem z moim Partnerem i Naszym głównie jego kolegą oglądaliśmy film muzyki słuchaliśmy itd. Mój partner pił z nim piwo wypił dość dużo ale jego kolega miej.
Nastał wieczór mój partner położył się spać kolega poszedł do swojego pokoju a ja położyłem się obok niego. i zacząłem mieć w głowie pełno myśli bo jego kolega dawał mi znaki żebym przyszedł do jego pokoju jak mój partner będzie spał
Na początku tak myślałem że może nie iść ale jednak poszedłem chęć sexu była większa jak zobaczyłem tego chłopaka umięśniony przystojny i wogle fajny i wiedziałem że ma duży sprzęt to odrazu mi się chciało sexu. i jednak zdradziłem go ten sex trwał w trakcie jak mój obecny partner spał. Mam dziwne Pragnienia sexu bo nawet jak się kocham z preparatem to i tak mi się nadal jeszcze i jeszczeee. Boje się że może się dowiedzieć że zdradziłem go co mam zrobić ???
Ps. Wiem głopio zrobiłem. i teraz boje się że go stracę a razem z tym nie bende miał gdzie mieszkać.....
Dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Gość tarantula

Witaj. Prosisz o pomoc, ale jaką? Przecierz byłeś świadomy tego co robisz i że krzywdzisz drugą strone. Chyba boisz się bardziej o siebie i tego że zostaniesz bez dachu nad głową. A wcale nie przejmujesz sie partnerem. Potępiam zdrade i kłamstwo. A to i tak prędzej czy póżniej wyjdzie na jaw. Masz sumienie patrząc na niego i trzymać kłamstwo w tajemnicy. Trzeba mieć charakterek. Na Twoim miejscu bym się przyznała , ale to Twoja sprawa. Skoro sumienie na to Ci pozwala

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...