Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Od samego początku ciąży męczą mnie bóle głowy, które trwają od 2 do czasami 4 dni :( Ból jest pulsujący, w okolicach skroni, czasami rozlewający się na tył głowy. Ciśnienia wysokiego nie mam,ba-mam nawet za niskie (100/70), wyniki wszystkich badań są w normie. Pytałam się ginekologa, on powiedział że skoro wyniki badań są ok, to nie ma czym się martwić. A ja przez te bóle nie mogę spać, jeść, jestem po prostu nie do życia. Lekarz mi powiedział, że jak mnie tak mocno boli głowa, to mogę wziąć APAP, którego z resztą nie biorę, bo raz wzięłam a nic nie pomógł, więc stwierdziłam że po co się niepotrzebnie truć. Są jakieś inne sposoby radzenia sobie z bólem? Proszę o odpowiedzi.
Dodam że jestem w 4 miesiącu ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość mamalenusi

Witaj. wiem o czym mówisz. ja nim dowiedziałam sie o ciąży a byl to 11tydzień nie wiedziałam co sie ze mną dzieje. nie mialam żadnych objawów ciąży prócz braku miesiączki ale to myślałam ze od odchudzania nie dostałam.@. ale najgorsze ze nie wiedziałam. skąd ten silny okropny ból głowy. momentami mialam aż jakies plamy przed oczami. ciśnienie dobre i wyniki tez. myślę ze to od hormonów tak niektóre kobiety głowa boli. mi pod koniec ciąży juz przeszło. tak mnie męczyło do 7 miesiąca jakos. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...