Skocz do zawartości
Forum

Niska waga ciała, refluks, zaburzenia miesiączkowania i nerwowość


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne od tego że mam 19 lat trwa to u mnie dość sporo czasu do nie dawna czułam się atrakcyjna nastolatka teraz wypłakuję , postanowiłam coś robić szukać pomocy nie wiem do kogo się udać ale nie chce tak żyć natknęło mnie że sama se nie poradzę wpędzam sie w większy wir jak z tego wyjść nie nawidzie siebie za to , że doprowadziłam sie do takiego stanu objawy mam nastepujące waga 49 kg wzrostu 172 cm z początku w rodzinie jest dolegliwość choroby refluks sądzilam że to dziedziczne miewam kwasno w buzi bezsmak kwasy podchodza pod przełyk gdy miałam robiona gastroskopię lekarz był zszokowany dość duża ilością żółci że ją ściągał abym poczuła sie przez chwilę lżej i tak było wynik , refluks dwuniastniczo-żołądkowy.Zażywałam leki zaprzestałam poranne nudności czasami zdarza się że zwrócę po posiłku ale jem mało zdarza sie raz dziennie dwa gdy czuje głód wcale nie wezme jedzenia przetrwam tak i ciągnie sie to w nieskonczonność że jadam po 2 razy dziennie poto żeby nie zemdlec? omijam lustra wszelkie nie wmawiam se że jestem gruba jestem chuda widze się że jestem ale nie potrafie jeśc posiłków jedzenie jest moim wrogiem głupio zabrzmi miewam problemy z miesiączką trwa ona 2 dni łykałam hormony dostinex gdyż prawie jej nie było , jestem osoba nerwową podejrzewałam u siebie nerwice żołądka nir pokoją mnie ciągłe zawroty głowy nudności bóle głowy i nie mam czucia w dłoniach stopach jakby krew nie dochodziła , chwilami brak równowagi i bezsenność stresuje się i żyję w strachu ale zaczynam coraz bardziej chudnąć i to mnie martwi ponieważ trace włsoy paznokcie , potrzebuje porady Co może dolegać mi? Czy to zaburzenia odżywiania?

Odnośnik do komentarza

Rano jak wstaję od razu jest mi niedobrze, nie mam apetytu, czuję suchość w ustach i strach przed jedzeniem. Tzn jestem głodna, burczy mi w brzuchu ale w gardle mam okropną gule i przez to nic nie mogę przełknąć, no chyba, ze się zmuszę lub ktoś inny zmusza mnie do jedzenia. Jak się zdenerwuje to ból brzucha, nudności a sporadycznie nawet wymioty mam gwarantowane. Czasami nawet czuję lęk, zazwyczaj jak jestem w jakimś dużym sklepie na zakupach to od razu robi mi się gorąco i niedobrze, mam ochotę jak najszybciej wyjść. Najlepiej czuje się we własnym domu.. Do jakiego lekarza mogę sie udać czy pomoże mi neurolog? slyszałam o lekach takich jak nervogran i gastrogran

Odnośnik do komentarza
Gość wioleta11111

To wszystko o czym piszecie to sa objawy niedozywienia organizmu,dlugotrwaly stres doprowadzil do refluksu,to z koleji doprowadzilo do niecheci do jedzenia i zaburzen hormonalnych wiarzacych sie ze stresem i niedozywieniem mozna powiedziec ze to takie bledne kolo.Probkemy takie pojawiaja sie gdy brakuje witaminy C i D3 w organizmie to sa bardzo powazne problemy doprowadzajace do choroby Hashimoto i innych zaburzen tarczycy,poradzilabym zmuszac sie do jedzenia brac witaminy i Orsalit ,nie jesc byle czego wasze organizmy potrzebuja witamin i oczywiscie trzeba uporac sie ze stresem to wrog nr 1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...