Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Związek z biedną dziewczyną i kłamstwa


Gość ByBalboa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przeczytałam

Trybik, przyznać muszę że tytuł troche mnie rozśmieszył, a może bardziej zdziwił. Może dlatego, że bieda nigdy nie była dla mnie wadą, no ale dla niektórych możliwe że jest. I prawda, że nie świadczy dobrze o autorze.

Odnośnik do komentarza

Akurat tytuł postu nie ma nic do rzeczy ,bo tytuły zmienia Redakcja,
być może bardziej zrozumie tą dziewczynę ten co zna problem z autopsji,
bo ten co wychowywał się w normalnej rodzinie,jak autor nie zrozumie takiego zachowania,nie zrozumie takich kłamstw,nie będzie wiedział czy to z wyrachowania czy z zaburzeń osobowości,na pewno nigdy nie zaufa takiej osobie,
podejrzewam,że jak kurz opadnie,porozmawiają ,będzie się chciała wytłumaczyć,ale ja nie widzę przyszłości,
nie da się odbudować tak naderwanego zaufania.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

autorze, jeśli to czytasz to porozmawiaj z nią i nie ignoruj jej. Wiem że źle zrobiła i nie powinna Cię okłamac ale ja ją rozumiem. Sama mam ojca alkoholika, dom jest czysty, schludny i taki ,,normalny" bo mama się o niego troszczy. Gdy poznałam swojego chłopaka to tez mu nie powiedzialam o swoim ojcu. milczałam, albo opowiadałam jakieś historie z przeszłości kiedy problemu nie było... dopiero po 3 latach odważyłam się mu powiedzieć, bo po takim czasie byłam pewna że nie spojrzy namniej jak na córkę alkoholika...
Twoja dziewczyna źle zrobiła, ale zastanów się co ją do tego popchneło...

Odnośnik do komentarza
Gość AgnessPrincess

Dzis przez przypadek natknęłam sie na ten post . Masakra poniekąd jakbym widziała w tym siebie . Czy msm sie czuć gorsza bo moich rodziców nie było stać na utrzymanie mnie a mama zarabiała głodowe ! Pensje w markecie .Ciekawe czy drogi autorze byłbyś w stanie utrzymać rodzine jakbyś zarabiał takie pieniądze. Co dodam wykształcenie średnie .a wiec nie zawodówka czy podstawowe . Czy mam sie czuć gorsza ? Bo poszłam do pracy bo było mi cieżko i nie chciałam ciagnąć kasy od mamy ? No chyba nie jest to egoizm . Ty za to i twoje myślenie jest egoistyczne ! Czy taka osoba moze wgl kolorowej kochać ? Skoro myslisz o sobie i nie potrafisz sie postawić w gorszej sytuacji bo nigdy nir miales pod górkę .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...