Skocz do zawartości
Forum

Psycholog na NFZ w Warszawie


Gość Jaodejdęstad

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jaodejdęstad

witam, potrzebuje jak najszybciej udać się do psychologa, mój stan się pogarsza, boje się targnąć na własne życie, inni postawili na mnie krzyżyk ale to nie znaczy że i ja muszę!! chce jeszcze o siebie zawalczyć póki mam siły by w ogóle wyjść z domu. Nie mam jednak pracy i żadnych pieniędzy dlatego potrzebuję znaleźć psychologa darmowego, NFZ ? na terenie Warszawy, na całe leczenie a nie jedna wizyta darmo a potem płacenie, gdyż nie mam z czego ale chce żyć!! uratować się jednak.. mówię o dobrym psychologu, nie służbiście ale kimś z powołania kto rzeczywiście mnie wysłucha i potraktuje me problemy poważnie, pomorze.... a nie zaproponuje tabletki. Proszę wszystkie osoby które mogą mi kogoś takiego polecić o informacje, czas jest dla mnie bardzo ważny, działa na ma niekorzyść... z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
myślę, że możesz otrzymać pomoc w Ośrodku interwencji kryzysowej. Poszukaj najbliższego swojego miejsca zamieszkania.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Miło mi, że mogłem Ci pomóc.
Mam nadzieje, że dalej będzie tylko lepiej.
Daj znać w każdym razie :-)
Pozdrawiam serdecznie.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...