Skocz do zawartości
Forum

Wątpliwości co do swoich uczuć


Gość chlopak22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chlopak22

Witam,
Mam 22 lata. Jestem ze swoją dziewczyną ponad pół roku, jest mi z Nią super ogólnie, ale niestety ciągle mam jakieś dziwne odczucia czy to naprawdę jest ta jedyna. Mam jakieś wątpliwości co do swoich uczuć. Jest to mój pierwszy związek. Czy zakończyć? Czy poczekać lub coś zmienić? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

najlepiej porozmawiać szczerze z nia, mysle ze jak to zakonczysz dopiero sbedziesz wiedzial co straciles, zazwyczaj tak jest. W dzisiejszych czasach majac wysokie wymagania co do partnera nie jest łatwo być z kimś bardzo szczesliwym jak piszesz. nikt decyzji za ciebie nie podejmie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz wątpliwości co do uczuć to nie obiecuj dziewczynie niczego poważnego.Miłość rozwija się wolniej tylko zauroczenie jest gwałtowne.Macie czas na poznanie się i wtedy zobaczysz czy to jest osoba na całe życie.

Odnośnik do komentarza

Jest ci z nią super, ale to jest twoja pierwsza dziewczyna.
Może myślisz, że z inną będzie lepiej? Może masz pewien niedosyt wrażeń, doznań?
Przemyśl to i tak naprawdę zastanów się, co jest przyczyną twych wątpliwości.
Pamiętaj też, że nie jest łatwo znaleźć drugą osobę o której można napisać, że jest super.
Może od razu trafiła ci się właściwa osoba?
Nie postępuj pochopnie, dobrze wszystko przemyśl.
Najlepiej usiądź i zapisz wszystko co jest dobrego, z drugiej strony to, co ci nie pasuje, może to pomoże ci w zrozumieniu swych odczuć?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Być może Twoje wątpliwości pojawiają się właśnie dlatego, że zastanawiasz się, czy ona jest tą jedyną i chciałbyś móc myśleć, że to co Was łączy jest "na dobre i na złe". Nie zastanawiaj się nad tym, po prostu ciesz się każdą wspólną chwilą, obserwuj swoje emocje, gdy z nią jesteś. Może dzięki temu Twoje wątpliwości się zmniejszą.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość chlopak22

Tak jak pisałem jest mi z Nią super, tylko niestety widzimy się tylko w weekendy, Ona studiuje i zjeżdża na weekendy to wtedy się spotykamy. Ciężkie dla mnie jest to że ma tam swoje grono, a ja i ich słabo znam, ja muszę być tyle km od Niej. Mówiła mi wiele razy że tylko ja jestem dla Niej ważny, wierzę jej, ale boję się że któryś z chłopców tam zacznie Ją podrywać czy coś. , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Rozłąka nie sprzyja rozwojowi uczuć.
Masz jakieś obawy, ale chyba sam nie wiesz, czy bardziej to jest zazdrość, czy twoje znużenie znajomością, czy ogólnie obawy o przyszłość.
Wydaje mi się, że powinieneś jeszcze odczekać z decyzjami. Zobacz, jak się sprawy rozwiną, sam dobrze wszystko sobie przemyśl.
Nie spiesz się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...