Skocz do zawartości
Forum

Jakie kobiety wybierają mężczyźni skłonni do przemocy?


Gość Senna2178

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Senna2178

Dziwnego i złego chłopaka spotkałam. Używal przemocy wobec mnie chociaż tak subtelnie. On był tajemniczy w tym sensie, że dziwi mnie dlaczego mnie wybrał (namierzył). Otoz zalezało mu na seksie i go uwielbiał. Widać było, że miał duże doświadczenie, lubil ostry seks z elementami przemocy słownej i siłowej. Moi znajomi znali go ok pół roku i w ciągu tego czasu nie miał dziewczyny, o żadnej nie mówił ani z żadną nie był widziany. Ponadto przyjaciółka opowiadała że podejrzewałła go o miętę do innej dziewczyny, ale ona nie odwazajemniała zainteresowania i chodził smutny, ale co ważne, ona nie jest pewna i tylko tak gdyba, bo nie może być pewna. Jeszcze jedna rzecz: wszędzie wokół niego było mnóstwo, mnóstwo dziewczyn, w dodatku coraz to nowe twarze ze względu na to że uczył się w popularnym miejscu, a żadna nie była więcej niż kumpelą. Spotkał mnie i uganiał sie za mną na starcie. Bardzo mu zależało, byłam w szoku. Zdobył mnie...okazal sie ostatnim chamem a gral aniołka...I chociaż minęlo wiele czasu ja tak sie zastanawiam dlaczego upolował akurat mnie i z kim mogł sypiac, jakie mogl miec dziewczyny kiedyś. Bo z jednej strony powiem brzydko, ze wygladał na doświadczonego ruchacza a z drugiej długo nikogo nie mial ani nie podrywał dopóki nie spotkał mnie. Nie mógł zakochać się w charakterze bo od początku tak zabiegał. Koleżanka powiedziała mi ze mam urodę i jestem porządna, ale wiem,że takich dziewczyn jest mnóstwo przecież, także wśród jego dawnych koleżanek są ładne, więc miłe wytłumaczenie, ale za proste dla mnie. Pomyslałam więc, ze może mam w sobie cos co pozwala wierzyć że jestem naiwna, ze można mnie wykorzysywać i krzywdzić, ale z drugiej strony coś mi mówi, żże wcale nie sprawiam takiego wraenia, nie wiem......Jak myślicie, dlaczego akurat mnie dorwał i z kim mógł wcześniej mieć do czynienia? Chyba nie miał brania...dziewczyna która się nim nie interesowała nie była wielkiej urody delikatnie mowiac, więc nie wierzę że jakas uderzająco ładna by się nim zainteresowała...Pomyślałam, że moze z młodziutkimi dziewczynami szarymi myszkami bo sprytniejsza by sie nie nabrała. Stwierdziłam, że takie się nim wcale nie interesowały, pomyślalam więc nawet, że mógł sypiać z prostytutkami lub wyrywać panny na jedną noc. Nie mam pojęcia kogo taki typ(głównie przemoc seksualna) mógł wcześniej mieć i dlaczego mnie upolował (a chciałabym coś ewentualnie zmienić)

Odnośnik do komentarza

Nie ma jednoznacznych odpowiedzi na Twoje pytania ,a gdybania na nic się zdadzą,
wybierają na pewno takie które w ich mniemaniu zgodzą się na taką przemoc,metodą chybił trafił,
i takie które na dzień dobry na wszystko się godzą,co utwierdza ich w przekonaniu ,że będą mogli dominować.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...