Skocz do zawartości
Forum

Strach przed ciążą po pierwszym stosunku


Gość Patryk111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk111

Witam. Opisze sytuacje bardzo dokładnie. Dnia 22 stycznia doszło do stosunku między mną a moją dziewczyną. Zaczęło się to tak że leżeliśmy w ubraniach i byłem podniecony mógł się wydzielić plyn prejakulacyjny. Po kilku chwilach moja partnerka zaczela sie rozbierac a ja poszedlem po portfel, wyjąłem i załążyłem prezerwatywę. Nie pamiętam czy wtedy znajdował się śluz na moim penisie, ale jeżeli był to mogło się przenieść go troche na moją prezerwatywę przez rece. Partnerka była dziewicą a ja prawiczkiem i nie bardzo wiedzieliśmy jak mamy to zacząć, po chwili gdy ja leżalem ona usiadla na mnie,ale nie moglem trafic do jej pochwy, a gdy zaczeliśmy się kochac po okolo 20 sekundach musielismy przestac gdyz dziewczyne to bolało. Nie doszło do wytrysku a nawet nie bylo calkowitej penetracji, gdyz smiem twierdzic ze moj penis nie wszedl nawet do polowy jej pochwy. Po okolo tygodniu od tego czasu ona dostala miesiaczki jak twierdzi byla normalna. Od jakiegoś tygodnia strasznie to przezywamy i martwimy sie czy moze to byc ciaza czy nie. Zrobiliśmy łącznie 8 testow z tego 2 wyszly pozytywnie a reszta negatywne. 19 lutego moja dziewczyna jak twierdzi dostała kolejnego okres, twierdzac ze byl taki jak zwykle. Odczuwa bóle w podbrzuszu i ma nudności. Czy jest realna szansa na ciążę ? Prosze o szczerą odpowiedź. Oraz czy prezerwatywa mogla się przetargać przez włosy łonowe gdyż były krótko ostrzyżone i dość ostre.

Odnośnik do komentarza

co to znaczy przetargać?
skoro 2 testy wyszły pozytywnie to najlepiej błoby zrobić test z krwi w labolatorium, ale wydaje mi się że nie ma szans na ciążę, bo przecież byliście zabezpieczeni.. Być może trafiliście na dwa wadliwe testy, co się zdarza jeśli chodzi o testy z moczu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...