Skocz do zawartości
Forum

Leki bez recepty na infekcję grzybiczną


Gość bum-bum-bec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bum-bum-bec

hej,

mam dość głupie pytanie.

Mam klasyczną infekcję grzybiczną. Niestety nie wybiorę się w najbliższym czasie do lekarza, bo nie mam kasy. Takie sprawy leczyłam lekami bez recepty. Niestety nie pamiętam ich nazwy.
Możecie mi coś polecić?

Będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Gość Hanka 999

Clotrimazolum, Triderm tyle ze tez na recepte, do tego Lactovaginal dopochwowo, żeby podziałac tez od wewnątrz a nie tylko na części zewnetrzne. Wszytsko OK pod warunkiem,że to sam początek, bo jak sie juz rozwinęła to bedzie ciężko samej to wyleczyc.

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

Ooo Lactovaginal też znam :) Zapisany na kartce. Uderzam do apteki.

Akcja ogólnie wygląda tak, że nie piecze, nie swędzi, nie ma odrażającego zapachu. Tylko są sporawe, białe upławy. Początkowo myślałam, że może mój organizm się zmienił, bo np. miesiączka mi wariowała przez jakieś 2-3 mce i biedactwo mi się wydłużyło do 4-5 dni, gdzie wcześniej trwała ok 3 dni. W sumie uspokoiła się dopiero w tym miesiącu. Zmiana klimatu, sposobu życia zrobiło swoje.

No, ale to jednak nie buzujące we mnie hormony, które starają się do otoczenia dostosować. Te upławy są za duże.

Odnośnik do komentarza

Lamisilat. szybko i skutecznie leczy. Ja miałam między palcami u stóp, trzy razy posmarowałam i zniknęły dolegliwości.
Uprzednio smarowałam lekami o których piszecie i trwało to długo nim wyleczyłam, a i tak się powtarzało.
A teraz od długiego czasu mam spokój.

Pies miał w uchu, lekarz zapisał mu pimafucin, czy jakoś tak uprzedzając, że to długa kuracja. Wiem o tym, bo uprzedni pies też miał z tym kłopoty. Tamta kuracja trwała tygodnie, a ja posmarowałam mu lamisitat-em,
dwa czy trzy razy, wszystkie zmiany zniknęły.
Śmiesznie było, bo przy następnej wizycie, weterynarz spytał o ucho. Powiedziałam, że ostatnio nie zaglądałam - i tu od razu dostałam ochrzan - dokończyłam, że było dobrze po lamisil -acie.
Sprawdziła i ze zdumieniem powiedziała, że nawet nie wiedziała, że można go stosować na ucho psa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...