Skocz do zawartości
Forum

Kompleksy i zaburzenia odżywiania


Gość Vanesa1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
piszę tutaj bo chyba zaczęłam się obawiać o swoje siebie. Mam 163 i ważę 49 kg. wiem że to mało ale to jest dziwne bo moje koleżanki ważą więcej a są drobniejsze ich uda nie są aż tak ogromnie jak moje ich łydki są smuklejesz... więc co jest ze mną nie tak? Chyba mam zaburzone odżywianie jem bardzo mało uważam na to co jem pije bardzo mało ( wcale mi się nie chce) Zaczęłam dostrzegać na swoim obojczyku kości zaczęłam je czuć nawet na pośladkach... ( ale to nie wygląda tak jak to opisuje) nie wygląda to tak drastycznie bo staje przed lustrem i widzę że jestem normalna. Nie wiem co mam robić mam straszne kompleksy co do swoich nóg nie umiem ich zaakceptować tak jak i swojego ciała. Ostatnio nawet czuje że jest jakiś ciężkie takie jakbym nie miała swobodnych ruchów. Czasami wydaje mi się że wpadam w jakąś chorobę
Doradźcie mi, proszę

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

uczucie ciężkości i trudności w wykonywaniu prostych czynności może być skutkiem tego iż mało jesz i pijesz... Masz niedowagę, która nie jest obojętna organizmowi... Jak dalej będzie tak robić to do niczego dobrego nie doprowadzisz...
Nie ma sensu porównywać się z innymi ludźmi bo każdy z nas jest inny, ma inną budowę ciała i proporcje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...