Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i negatywne testy ciążowe


Gość marzena184

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marzena184

Witam!!!
45 dni temu doszło do stosunku po 12 stycznia dostałam okres. Ale tyle się naczytałam że w ciąży zdarzają się krwawienia. Od 12 stycznia do dziś wykonalam około 22 testów z apteki wyszły negatywnie ostatni robiłam dziś rano. Po 21 dniach zrobiłam badanie beta hcg wynik <1,00. Spóźnia mi się druga miesiączka od stosunku!!! Dlaczego?? Dodam że od tamtej sytuacij nie uprawiałam sexu. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

witaj.jest mało prawdopodobne byś była w ciąży .kiedy ostatnio miałas robione usg dopochwowe ?ja miałam podobnie jezu co ja przerzywałam pół apteki testów wykupiłam arz wkoncu poszłam do lekarza i poprosiłam o takie usg okazało sie że mam torbiel na prawym jajniku stad te zaniki miesieczki i miałam je nieregularne to była akurat mój przypadek możesz mieć rownież jakieś zaburzenia metaboliczne lub hormonalne mam nadzieje ze w jakis sposob Ci pomogłam jak masz jakieś pytania to pytaj bo z miesiaczka to ja zawsze mialam cyrki

Odnośnik do komentarza
Gość marzena 184

Wielkie dzięki za odpowiedz.
W poniedziałek zrobiłam jeszcze raz bete wynik taki sam<1,00<br /> ta beta to jakieś 45 dni po stosunku. Okresu nadal nie mam.
U ginekologa byłam we wrześniu i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Beatkalatka

Ja tak miałam że 3 tyg mi się spużniala juz bylam prawie pewna ze to ciaza a tu w dniu wizyty u lekarza dostalam wiec doktur powiedziala ze mam przyjsc za tydzien bo to moze byc krwawienie nie miesaczka no to panikowalam poszlam mialam badanie usg do pochwowe i wszytko ok tylko powiedziala ze w moim przypadku dobrze wziac tabletki antykoncepcyjne zeby uregulowal mi sie cykl bralam je miesiac ale przestalam bo czulam sie zle po nich fizycznie i psychicznie teraz jak pujde to poprosze o inne . wiec mysle ze nie masz czym sie martwic jak robilas tyle testów to na pewno powwino wyjść czy jestes czy nie ale idz do lekarza bo to moze byc inny problem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...