Skocz do zawartości
Forum

Przygotowanie do ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

~gracjak
~merka
~gracjak
~merka
i nie trać nadziei przecież jest jeszcze szeroka gama innych sposobów na zajście w ciąże

WOW, cóż to za sposoby? bo ja znam jeden, kiedy komórka żeńska (jajeczko) łączy się z męską (plemnikiem)... ;)
Dziewczyny, kiedy suplementujecie kwas foliowy i wszystkie niezbędne mikro i makroelementy w diecie i przez kilka miesięcy nic nie wychodzi, lepiej wybrać się do specjalisty.

więc ułatwiające ciąże, suplementy.
w ostateczności in vitro (więc jeśli tego nie znasz - poczytaj)
a dla tych które muszą pogodzić się ze złą wieścią pozostaje adopcja.

Wiem co to in vitro ;), ale w tym wypadku, też muszą być komórki rozrodcze, żeńskie i męskie, które doprowadza się do połączenia w warunkach laboratoryjnych.

Napisałam suplementacja, a to nie to samo co suplement. Ja biorę sam kwas foliowy a co do innych witamin to według zaleceń lekarza w razie niedoborów.

ale kwas foliowy nie zwiększy płodności tylko uchroni dziecko i wesprze ciebie, a niektórym kobietom zależy na wspomaganiu przez suplementacje, która ma ułatwić zajście w ciąże podnieść szanse

Odnośnik do komentarza

odłożyć wszelkie używki to jest chyba najważniejsze i kwas foliowy warto łykać min 3 miesiące wcześniej. zdrowa dieta jest bardzo ważna owoce warzywa, różnorodność w sumie jest ważna i pełnowartościowe produkty należy unikać stresu i zbytniego przeciążania organizmu w sumie ostatnio czytałam że ważne żeby się wysypiać. ;) a co do ćwiczeń to też są zalecane ale nie morderczy trening

Odnośnik do komentarza

Czy w czasie stosowania Inofolicu odczuwalne są jakieś zmiany? jak długom powinno się go stosować?. Wiem tez , że dawka kwasu foliowego w Inofolicu jest o połowę mniejsza niż dzienna dawka zalecana i co teraz podwoić dawkę Inofolicu czy dodatkowo przyjmować kwas foliowy ?

Odnośnik do komentarza

~Rozallia
Czy w czasie stosowania Inofolicu odczuwalne są jakieś zmiany? jak długom powinno się go stosować?. Wiem tez , że dawka kwasu foliowego w Inofolicu jest o połowę mniejsza niż dzienna dawka zalecana i co teraz podwoić dawkę Inofolicu czy dodatkowo przyjmować kwas foliowy ?

Nie można samemu podwajać dawki, trzeba to skonsultować z lekarzem. A kwas foliowy przyjmować dodatkowo. Tyle wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...