Skocz do zawartości
Forum

Jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?


Rekomendowane odpowiedzi

ruszam sie co 2 godziny wychodze na 20 minut za slodyczami to ja nie przepadam wychodzilem czesciej ale zimno teraz. mozna tak myslec ze jestem gruby bo objadam sie slodyczami nie objadam sie cukru nawet nie biore bo nie pijam kaw ani herbat jestem gruby od dziecinstwa od dziecintwa malo jem sniadania nawet nie jem bo nie moge z rana cos zjesc

Odnośnik do komentarza

matko napisałeś to tak nieskładnie, że naprawdę ciężko się czyta. To że jest zimno nie oznacza że masz się nie ruszać. Możesz ruszać się w domu, poćwiczyć np. Co do słodyczy to cukier jest nie tylko w kawie i herbacie, jest też w bułkach, sokach, napojach ( w tym też energetycznych), coli, nawet w wodzie smakowej. To że nie słodzisz nic nie znaczy

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

kawa czy herbata ma malutko cukru :) za to soki napoje, to jakby cukier wcinać kilogramami. Też od dziecka mam słabą przemianę materii, często dziewczyny więcej jedzą a wagę wysoką utrzymywałem 102kg. Wystarczyło trochę ruchu. co drugi dzień 3 serie pompek tyle ile maks dasz redę, minęły 4 miesiące i 9kg mniej, a pompek robię 4x więcej niż na początku. Ruch panie, ruch najważniejszy, rozruszać metabolizm, najlepiej przed spaniem :P

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

dieta dietą, ale najlepsze efekty otrzymuje się po aktywności. Jak przeszłam na samą dietę to tak kiepsko waga spadała, chudłam bardzo wolno, jak dołączyłam siłkę 3 razy w tyogdniu to schudłam przez 4 miesiące 7 kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...