Skocz do zawartości
Forum

duża nadwaga


Gość joanna22.22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna22.22

Witam, mam 22lata 170cm wzrostu i ważę 115kg. Bardzo chcialabym schudnąć lecz kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać a najgorsze jest to że nie wierzę w siebie i ciągle myślę by nawet nie próbować bo i tak mi się nie uda :( bardzo proszę o pomoc... czuję z dnia na dzień że jest coraz gorzej ze mną :( błagam

Odnośnik do komentarza

To prawda, większość środków odchudzających nie daje kompletnie nic, a przy Foreverslimie zmiany są widoczne. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące, straciłam 11 kg. Zmieniłam życie, ale nie jakoś znacząco. Generalnie polecam chudnięcie - człowiek staje się kimś całkowicie innym ;-)

Odnośnik do komentarza

Zacznij małymi krokami, zbyt szybkie chudnięcie pozostawia wiszącą skórę. Na początku zacznij od napojów, odstaw wszystkie słodkie soki itp. w zamian zacznij pić niesłodzone herbaty i niegazowaną wodę mineralną. Kiedy już się do tego przyzwyczaisz zacznij eksperymenty z owocami i warzywami, dodawaj ich jak najwięcej do posiłków. Zwykłą czekoladę zastąp czekoladą gorzką, jest o wiele zdrowsza. Z czasem oprócz diety musisz dodać ruch. Jeśli nie lubisz ćwiczyć, nic na siłe. Wychodź na długie spacery jak często się da. Natomiast uważam, że kiedy zmienisz swoją diete, zaczniesz się zdrowo odżywiać chęć do ćwiczeń przyjdzie sama. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie chcesz się dłużej męczyć i nie chcesz tracić czasu na "nieudane próby" to skorzystaj z pomocy specjalisty. Ja się męczyłam z efektem jojo ładnych lat próbując schudnąć na własną rękę, ale w końcu trafiłam do specjalistki. Póki co waga jest na świetnym poziomie (odpukać stabilnym) i mam nadzieję, że już tak zostanie. W razie gdybyś się zdecydowała skorzystać z takiej pomocy to serdecznie polecam Tobie Anne Janicką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...