Skocz do zawartości
Forum

Prośba do Instruktora i znajacych temat;-)


Gość Beti81

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę schudnać do końca roku 5 kg. zrzucić tłuszczyk z brzucha ud i pośladków Orientacyjnie 163 cm wzrostu, pas 78 biodra 100 udo (mierzone wysoko) 60cm i nie mogę sobie dać rady. Zaczęłam cwiczyc w domu bo nie mam czasu na siłownie itp.. ok 30 min dziennie : 10 min. steper skretny na najciezszym obciazeniu, 10 min hula hop i cwiczenia na nogi i pośladki z tego portalu, jednak wybrałam sobie tylko cw. 1, 3 i 4. Jeśli chodzi o diete to nie mam zadnej konkretnej poprostu sie nie objadam i zero słodyczy. Czy to wystarczy?
Odnośnik do komentarza
proponuje zaczac bieganie. Na poczatek 15 minut co 5 min- 3 min przerwy i kolejne 5 minut.( co 2-gi dzien) zwiekszajac ilosc minut a zmniejszajac minuty przerw. w ciagu dwochtygdni powinnas juz biegac co najmniej 20 min bez przerw. po takim bieganiu dopiero jest dobrze zrobic sobie trening na partie miesni czyli to co robisz do tej pory.
jesli chodzi o diete to proponuje diete 1500kcal z jednoczesnym ograniczeniem zjadanego tluszczu. Trzeba patrzec na tabelki na opakowaniach produktow na zawartosc tluszczu. nie powinno sie go zjadac wiecej niz 30j na dobe ( bardzo trudno to osiagnac)
P.S. nie jestem instruktorem ani niczym podobnym;) ale sama tak stracilam 15kg w krotkim czasie a w ciagu miesiaca stracilam o ile dobrze pamietam kolo 7kg.
Moim zdaniem najlepsze jest bieganie ( rano przed sniadaniem ale po wypiciu jakiegos delikatnego jogurtu bodz soku co da nam ok.200kcal zeby nie spalac miesni)
powodzenia
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...