Skocz do zawartości
Forum

Umięśnione uda i łydki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Julia, mam 16 lat, około 170cm wzrostu i ważę mniej niż 60kg. Ćwiczę już od półtora roku, ale dość nieregularnie, wiec nie dziwi mnie brak efektów. Natomiast od 3 tygodni ćwiczę praktycznie codziennie po około godzine (bywa że i dwie): trening cardio i różne ćwiczenia siłowe internetowych trenerek wyciskających ze mnie siódme poty. Poza tym biegam, pływam i jeżdżę na rowerze okolo 1-2 razy w tygodniu i oczywiście staram się dobrze odżywiać. Zapowiada się całkiem dobrze i wydaje mi się, że zaczynam widzieć już pierwsze efekty, choć mam pewien problem z nogami. Zależało mi na tym by były ujędrnione i przede wszystkim szczupłe, by uda się nie stykały, a łydki były wysmuklone. Wydaje mi się, że ubyła z nich śladowa ilość tkanki tłuszczowej, natomiast stają się bardziej masywne przez mięśnie, co nie prezentuje się dobrze. Są ujędrnione, ale wciąż wyglądają nie tak jak powinny, a nawet wydaje mi się, ze lekko nieproporcjonalnie do reszty ciała. Tyle ćwiczę, że już nawet nie wiem co mogę zrobić by przyłożyć nacisk na spalanie tłuszczu, zamiast na mocne umięśnienie. Proszę o pomoc i rady. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

szczerze to jakoś mi się nie chce wierzyć że po 3 tygodniach masz już takie mięśnie, moim zdaniem po porstu spaliłaś tkankę tłuszczową i przez to zarysowały się mięśnie. One tam były od początku tylko przykryte tkanką tłuszczową i dlatego ich nie widziałaś...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...