Forum Zdrowie

Ból nóg i żylaki oraz pękające naczynka

~Ania7876

~Ania7876

Witajcie mam od pewnego czasu problem. Bola mnie nogi i zaczynają wychodzić żylaki. Latem miałam popękane żyłki a teraz ... czy znacie jakies sposoby zeby temu zaradzic?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lawendowa

~Lawendowa

na pękające naczynka możesz łykać rutinoskorbin bo on je wzmacnia. A na żylaki... szczerze to chyba nie ma dobrych sposób żeby ich uniknąć. Jak jesteś obciążona genetycznie to i tak je dostaniesz

kinga39

kinga39

Też mam bardzo popekane naczynka na nogach, głównie na udach czytałam że zastosować laserowe zamykanie naczynek. Czy któraś z Was robiła?Działa?Tak się własnie zastanawiam czy trzeba w ogóle coś z tym robić....

128776 kinga39 Kobieta, 41 lat, ruda sląska
~ewela2731

~ewela2731

No właśnie, czy żylaki trzeba jakoś leczyć albo likwidować? co może się stać, jeśli nic nie będę z nimi robić?

~ania108

~ania108 wpis edytowany

Czesc. Jezeli masz sklonnosc do zylakow to ich calkowicie nie zatrzymasz. Aczkolwiek mozna je spowolnic lykac witaminy i wlaczyc w diete jedzenie na wzmocnienie zyl, regularne cwiczenia by krazenie w nogach bylo dobre. Na ostry bol w nogach pomaga spanie z poduszka pod nogami oraz masci. Polecam Lioton 1000 i diosminex ktore faktycznie przynosza ulge. Postaraj sie nie zakladac nogi na noge i klasc nogi wyzej zeby krew "splynela". Polecane jest rowniez picie siemia lnianego mielonego z rana.
Powodzenia,
Ania