Skocz do zawartości
Forum

Tępy ból w klatce piersiowej


Gość ma...ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od kilku dni pewien problem, na początku zaczeło sie to tak że bolało mnie pod lewym żebrem, nie cały czas, bol był tepy, czułem sie przez cały dzień jak bym dopiero wstał, dzisiaj mam bół przy przełykaniu na wysokości mostka, kilka miesiecy temu złapał mnie bół w mostku straszliwy, nie mogłem nabrac do końca powietrza, przez kilka dni dochodziłem do siebie, i dziś zadaje sobie pytanie czy to wszystkie bóle nie są na tle nerwicy, od dwoch dni przyjmuję esential forte, ponieważ chce isć do lekarza, chciałbym widzieć do którego czy psychologa czy do lekarza pierwszego kontaktu.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Opisane przez Ciebie dolegliwości rzeczywiście mogą mieć etiologię zarówno somatyczną jak i psychogenną. Niestety nie ma takiej możliwości bym wskazała konkretną przyczynę w ramach porady internetowej. By to zrobić konieczne jest bowiem bardzo dokładne zebranie wywiadu, zbadanie pacjenta oraz ewentualnie zlecenie badań dodatkowych. Na początek skonsultuj się zatem z lekarzem pierwszego kontaktu. Jeśli stwierdzi on, że fizycznie jesteś zdrowy, wtedy dopiero konieczna będzie konsultacja psychiatryczna/psychologiczna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...