Skocz do zawartości
Forum

Drzemka w ciągu dnia


Gość Komercha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Komercha

Cześć,
może mój problem wyda się wami śmieszny, ale dla mnie to jest problem. Chodzi o drzemki. Muszę w ciągu dnia po obiedzie albo po przyjściu z pracy zrobić godzinną drzemkę bo inaczej chodzę półprzytomna. Nic nie pomaga żadne energetyki, kawa, czy inne specyfiki. Muszę się położyć i koniec. Problem jest też z tym, że jak wstaje to do wieczora jestem niby wypoczeta, ale tak jakby na niczym nie moge się skupić ,taki dzień robi się rozczłapany. Nic nie jestem w stanie zrobić. Jak się nie położe to potrafię zasnąć siedząc przed kompem. budzę isę do życia koło 17-18 i nadrabiam cały czas stracony na sen i dochodzenie do siebie. Robiłam sobie badania znacyz morfo i miałam książkowe wyniki. Jak to zmienić i czy to jest coś czym powinnam isę martwić

Odnośnik do komentarza

Witam,

być może organizm potrzebuje w ciągu dnia chwili oddechu czyli drzemki do lepszego funkcjonowania. Moze to dziać się w obliczu stresu, nadmiaru obowiązków itp. Jeśli jednak nic takiego się w Pani życiu nie zmieniło, a wcześniej nie miała Pani potrzeby drzemki może być to sygnał, że coś się dzieje w organizmie. W takiej sytuacji warto skontrolować poziom hormonów tarczycy (na początek TSH), a także trasaminazy wątrobowe (ALT, AST) oraz poziom kreatyniny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mogę Ci śmiało powiedzieć - nie martw się! Ja też tak mam już ostatnich 2 lata. Czuje się bardzo zmęczony po pracy, jak wracam do domu to nic nie mogę robić, tylko spać mi się chce. Ale teraz już staram się przyzwyczaić swój organizm do tego, żeby mniej spać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...