Skocz do zawartości
Forum

Ekstrakcja zęba z ropą


Gość rottfl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 27 godzin temu wyrwano mi prawą dolną szostkę. weszłam bez kolejki do chirurga z całym spuchniętym policzkiem po dwóch nieprzespanych nocach. Ten ząb spuchł już trzeci raz. zaczęłam brać augmentin 625 bo kiedyś przepisał mi to dentysta. wzięłam 3 tabletki i żadnego skutku więc poszłam do chirurga szczękowego. zdecydował o wyrwaniu zęba, a w zasadzie jego dwóch małych kawaleczkach. ząb ten był po nieudanym leczeniu kanałowym i zostały dwa małe kawałki w dziąśle oraz nerwy. Chirurg wkłuwał znieczulenie aż za ósemkę żeby nie naruszyć opuchlizny. Łącznie z osiem ukłuć , bo nadal mnie bolało. Wróciłam do domu, bez problemu przespałam noc, nic nie bolało. Teraz czuje ból w miejscu gdzie dostawalam zastrzyk ciężko mi otworzyć buzię szeroko no i boli mnie trochę opuchnięcie. nie brałam narazie żadnych leków przeciwbólowych ale podejrzewam że na noc już bede musiała. Chirurg zalecił abym wybrała ten augmentin do końca. Po usunięciu zęba wzięłam już 3 tabletki a spuchnieta jestem dalej. mam problem, bo jutro rano jadę do szpitala w innym mieście, bo mam skierowanie a naczytalam się w Internecie i boję się że to ten suchy zębodół albo Bóg wie co i będę się męczyć w tym szpitalu. nawet nie mam jak iść do dentysty. proszę o pomoc i wytlumaczenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...