Skocz do zawartości
Forum

Rak prostaty


Gość anonim944

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim944

Mam pytanie, od dziecka miewam bóle przy robieniu " siusiu ", muszę długo trzymać pecherz aby " poszło " w dodatku idzie ciurkiem a mam 22 lata, W latach 90-tych moj dziadek zmarl na raka prostaty, mysle, że ja mogę rownież miec problemy w przyszłości kiedy najlepiej pójść na badania aby w porę zareagować a wypadek takiej choroby ?

Odnośnik do komentarza
Gość anonim944

a i bardzo często musze chodzic do toalety aby robic siku, a gdy przychodzi do oddania moczu nie mogę, ten problem mam odkąd pamietam, natomiast nie przeszkadza mi to jakos szczegolnie narazie, byleby nie bylo z tego wiekszych konsekwencji

Odnośnik do komentarza

to poważna sprawa!!!
Przyśpiesz działanie:
idź prywatnie do urologa, poproś o zrobienie USG jamy brzusznej, opisz problem, a on już dalej poprowadzi konieczne leczenie.
Omiń lekarza rodzinnego i skierowanie do specjalisty, bo na specjalistę będziesz czekał kilka miesięcy, a do tego czasu może cię już szlag trafić!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość anonim944

Powiem tak, myslalem, że to normalne, przez stres albo coś problemy z pęcherzem, a co do dziadka dowiedzialem sie jakos 2 tygodnie temu, jestem z rozbitej rodziny i moj kontakt z dalszymi krewnymi byl ogranczony, dziadka nigdy nie widzialem podobno zmarl mlodo kolo 60-tki, na raka prostaty dlatego pomyslalem, ze moge miec ten sam problem, w szczegolnosci, ze jestem jeden w jeden przynajmniej od strony temperamentu, charakteru, wygladu skserowany od strony ojca, a jego ojciec czyli moj dziadek zmarl na raka prostaty, dlatego boję się, że odziedziczyłem bardzo dużą cześć DNA od strony rakowej,

Odnośnik do komentarza
Gość anonim944

kilka miesiecy temu mialem robienie usg tylko nie pamietam, czy jamy brzusznej, bo chodzilo akurat o wątrobę ale Pani doktor sprawdzala też inne organy z tego co pamietam, i chyba m.in nerki - generalnie wszystkie organy mam dobrego rozmiaru, niezdeformowane, w dobrym miejscu na usg nic nie wyszlo, tylko nie pamietam czy na tym usg byly nerki ale tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...