Skocz do zawartości
Forum

co to może byc ?


Gość Daga_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Mam 32 lat.
Od roku odczuwam dykomfort i ucisk z lewej strony z tylu miedzy zebrami i czasami budzę się z pieczeniem(śródbrzusze).
Czasem bóle się zaczynają jak się obudzę.
Czasem ból się nasila po jedzeniu lub nawet w jego trakcie, praktycznie nie piję alkoholu wczesniej po lampce wina też uciskało.
Czasem czuję ból po lewej stronie ciała.
Praktycznie cały czas (od rana do wieczora) czuję napięcie po lewej stronie brzucha.
Nie odbija mi się, nie wymiotuję, mam apetyt, morfologia krwi jest w normie. Ale ciągle mnie boli lewa strona brzucha. Amylaza Lipaza próby wątrobowe wszystko ok. USG jamy brzusznej z marca bez zastrzeżeń. Chodze od lekarza do lekarza i nic . Nawet rentgena płuc kazali zrobić i wszystko ok . Miałam gastroskopię wykryło Helico pyroli i refluks dwunastniczo - żołądkowy. Antbiotyk i w sumie nic nie pomogło. Mam nadwagę w ciągu roku przytyłam okolo 8 kg. Od 2 tyg stosuję dietę nie jem słodyczy nie pije kawy itd. ale po owocach i warzywach tez mam takie objawy , jem do 18 a rano budzę sie z pieczeniem w srodbrzuszu. Boję się że to może być trzustka albo pzt albo rak , tyle sie naczytałam na ten temat że wszystkie objawy mi sie nakładają mam jeszcze zwiekszoną ilość gazów i sluz w kale.. prosze o pomoc żaden lekarz nie chce skieorwac na rezonans a to już poważny koszt bo okolo 1000 pln . Pomocy!

-

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...