Skocz do zawartości
Forum

Problem ze wzrokiem.


Slayerr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Nazywam się Dominik i mam 17 lat.
Mój problem rozpoczął się około miesiąc temu.
Głównym moim zmartwieniem jest pojawiający się slad, smuga czy "duch" za poruszającym się wolno przedmiotem. Widzę jakby jego opóźnioną kopie, która porusza się za przedmiotem, ale za nim nie nadąża, tak jakby wychodził z niej duch.
Czasem miewam także widoki kolorowej plamki, która znika dosłownie po sekundzie (lub kilku).
Patrząc w prawo obiema oczami widzę rozdwojony obraz, podejrzewam jednak zeza, ponieważ pojawia się on tylko wtedy, gdy patrze dwoma oczami (patrząc lewym czy prawo pojedynczo w tę stronę wszystko jest normalnie).
Nigdzie nie mogę znaleźć osób z podobnymi objawami, a gdy już znajdę, okazuje się ze mieli oni styczność z narkotykami, których nigdy nawet na oczy nie widziałem (papierosów także nie palę, nic w tym fajnego). Boję się, ponieważ mam obawy o guza mózgu.. Mam nadzieje, ze przesadzam.

Kolejna sprawą są inne objawy. Nie mają raczej styczności z wyżej wspomnianymi. Zaczęły się od tygodnia, u lekarza rodzinnego byłem - odpowiedział ze mam zapalenie ucha środkowego. Objawy to: ból prawego ucha, czasem też lewego. Czuje także jakbym miał w gardle ropę.. Od kilku dni pojawia się u mnie zgaga, z którą wcześniej nigdy nie miałem styczności.
To w zasadzie tyle. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Byłem w szpitalu. Miałem robioną serię badań - krew, mocz, rezonans magnetyczny głowy i oczodołów.
Z badań nie wynikło nic niepokojącego. Wykluczono zmiany w mózgu, boreliozę, itp. Miałem także robione badania u okulisty, który wykluczył problem z oczami, stwierdził, że jeśli już, to jest to problem z nerwami.
Lekarze nie wiedzą skad wynika mój problem. Przy wypisie dostałem także skierowania do laryngologa, okulisty i neurologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...