Skocz do zawartości
Forum

Dodatkowe skurcze serca komorowe.


tu125

Rekomendowane odpowiedzi

HEJKA :) Moj lekarz wlasciwie moji lekarze bo bylam u paru internistow u 1 kardiologa i psychiatry mowia ze to na tle nerwowym ze to nie jest grozna ze maja to osoby calkiem zdrowe z tym ze niektorzy tego wcale nie odzczowaja.A ja mam tak ze nawet przez pare dni tego nie mam a najwiecej to mam 4 razy dziennie wiecej nie.Dodam ze wlasnie dzis mam zalozonego holtera i zrobie wszystko zeby te cholerne skurcze wystapily nie wiem napije sie kawy pojezdze na orbitku bo w trakcie cwiczen wlasnie to mam ale lekko.Ogolnie jak zaczelam cwiczyc to mam to zadziej i do tego biore magnez i potas.A co do PAROGENU tez go bralam cudowny lek czulam sie rewelacyjnie i skurczy juz nie mialam zbiknely a jak dlugo bierzesz ten lek?

Odnośnik do komentarza

Maja je w aptece? Dzis o 12 jade sciagnac holtera i oczywiscie jak na zlosc serce mi nie przeskakuje jestem wsciekla:( Co mam zalozyc holtera na 3 doby i zaplacic 300 zl to jakas masakra jest i nie wiadomo czy przez te 3 doby bede miala te jazdy z sercem bo nieraz i 3 dni mam spokoj :( zobacze jeszcze jutro wyniki.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa  babeczka

Pojedyńcze ,sporadyczne dodatkowe skurcze nie są grożne.Problem zaczyna sie wtedy gdy po normalnym skurczu wystepują 2,3 dodatkowe w duzej liczbie.
Jesli miałes echo i wyszło prawidłowo to znaczy że nie masz organicznych chorób serca.

Miejcie zaufanie do swoich kardiologów.Naprawdę,jeśli mówią że nie ma czym sie przejmować to tak jest.
Kontrolować co jakis czas.Prowadzic higieniczny tryb życia ,odpowiednia dieta bez śmieciowego żarła,ograniczyć stres do minimum/ o ile sie da / a nie powinno byc gorzej.

Odnośnik do komentarza

Hm ja po parogenie czulam sie dobrze nawet nie wiem jaki mialam puls bo juz nie mialam na tym punkcie kota za tak skromnie powiem;) teraz zaczelam cwiczyc 4 razy w tygodniu i bywa ze man puls 68 co nigdy w zyciu nie mialam:) ale i bywa ze tez mam 90 tak ze spokojnie....jestem pewna ze psychoterapia by ci pomogla:)

Odnośnik do komentarza

Ok podam.A znasz sie moze na wynikach? Bo lekarza mam za 2 tyg zeby mi powiedzial czy jest wszystko ok:) miejmy nadzieje.Dodam ze w trakcie holtera mialam dwa razy te skurcze:) juz myslalam nie wystąpią w trakcie badania.

Odnośnik do komentarza

Pobudzenia nadkomorowe :2 pojedyncze pobudzenia. 1 pobudzenie o godz 3 jedno pobudzenie o godz 1 pobudzenia komorowe nie rejestrowano.W czasie zgloszonych dolegliwosci bez istotnych zmian.W czasie badania rejestrowano rytm zatokowy o czestosci minimalnej 62/min sredniej 86/min maksymalnej 159/min ale te 159 to w trakcie cwiczen.No i to na tyle z mojego holtera nie wiem czy jest ok jak bede u lekarza to mi powie ale mysle ze jeszcze pozyje;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...