Skocz do zawartości
Forum

Lekarstwo w zębie (szóstce)


Gość Bart76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jakiś czas temu rozbolał mnie lekko ząb (6 na górze). Dentysta wyczyścił i założył plombę. Niestety dzień po zabiegu, znów zaczął boleć, a raczej nie był to ból tylko taki dyskomfort. Po tygodniu poszedłem do innego dentysty na miejscu (wtedy byłem na wyjezdzie) i okazało się, że nie był do końca doczyszczony. Dostałem lekarstwo po czym dentysta kazał się zgłosić za 2 miesiące, mówiąc, że nie ma tragedii i ząb będzie zdrowy - po 2 miesiącach założymy plombę.. Minęły 3 dni, a ja nadal odczuwam ten dyskomfort co wcześniej. Miałem robione zdjęcie panoramiczne i wszystko jest OK. Może niepotrzebnie się obawiam? Jedynie ten ból/dyskomfort powodują, że nie mogę przestać o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2018 o 16:22, Gość Bart76 napisał:

Witam.
Jakiś czas temu rozbolał mnie lekko ząb (6 na górze). Dentysta wyczyścił i założył plombę. Niestety dzień po zabiegu, znów zaczął boleć, a raczej nie był to ból tylko taki dyskomfort. Po tygodniu poszedłem do innego dentysty na miejscu (wtedy byłem na wyjezdzie) i okazało się, że nie był do końca doczyszczony. Dostałem lekarstwo po czym dentysta kazał się zgłosić za 2 miesiące, mówiąc, że nie ma tragedii i ząb będzie zdrowy - po 2 miesiącach założymy plombę.. Minęły 3 dni, a ja nadal odczuwam ten dyskomfort co wcześniej. Miałem robione zdjęcie panoramiczne i wszystko jest OK. Może niepotrzebnie się obawiam? Jedynie ten ból/dyskomfort powodują, że nie mogę przestać o tym myśleć. http://implantytorun.pl/na-czym-polega-kiretaz-u-dentysty/

Jak lekarstwo zacznie działać to wszystko Ci przejdzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...