Forum Zdrowe zęby

Protetyk w Krakowie

~Klotilda

~Klotilda

Czy możecie polecić jakiegos sprawdzonego protetyka w Krakowie? Moj dentysta z rodzinego miasta radzi mi zrobienie korony ale wolalabym to zrobic tutaj szczerze mowiac, a ze wczesniej leczylam sie glownie u niego to nie orinetuje sie za bardzo w krakowskich lekarzach

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Reavita

~Reavita

pani Magdalena Wróblewska zajmuje się takimi sprawami, swietny fachowiec w razie czego, dokladna konkretna, leczyłam sie u niej już dwa razy i wszystko bez zarzutu, możesz sprobowac się umowic, w Scandinavian Clinic na placu szczepanskim przyjmuje teraz

~Zapalka223

~Zapalka223

Na pewno dr Bartosz Cichoń- Ma swoj gabinet na Lelewela w centrum wKrakowa Stomatologię Cichoń. Miałam robiony most u niego ;)

~onkaY

~onkaY

Przed pójściem do dentysty trzeba koniecznie zrobić sobie lewatywę.

madziara334

madziara334

Gdyby ktoś z Was potrzebował pomocy protetyka we Wrocławiu, mogę śmiało polecić Wam klinikę Smile Expert i ich ofertę: http://smile.expert/protetyka/. Mój tato korzystał z ich usług i jest naprawdę zadowolony. W jego przypadku wizyta u protetyka była konieczna tryz razy i za każdym razem był zadowolony. A z Krakowa do Wrocławia nie jest przecież tak daleko :)

206451 madziara334 Kobieta, 28 lat, Wrocław
~klarcia79

~klarcia79

Polecam Ci klinikę Luxdentica i dr Katarzynę Radzikowską :) Świetna specjalistka z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej, dzięki niej mam znowu piękny uśmiech :)

~Dagrana

~Dagrana

Polecam zapisanie się do tego gabinetu na Batorego:
https://studiose.med.pl/protetyka/
Z usług w tym gabinecie korzystam od ok. 10 lat i jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam ten gabinet, nigdy nie miałam najmniejszych problemów po wykonanym leczeniu.

Aktualnie mam dwie porcelanowe korony w miejsce szóstek ( niestety ale popsuły mi się i musiałam je uzupełnić). Zęby wygladaja bardzo naturalnie, praktycznie tak jak moje nowe.

Jak na Kraków nie jest również tak drogo.

~kamilaR

~kamilaR

Ja bardzo polecam Grażynę Wiśniewską przyjmuje w Scandinavian Clinic. Rewelacja, pełen profesjonalizm i w ogóle super nowoczesna klinika, sprzęt i obsługa. Naprawdę warto!