Forum Uroda

Szampony i tabletki na zakola

~no...85

~no...85

mam zakola nigdy mi to nie przeszkadzalo ale ostatnio wydaje mi sie ze mam wlosow coraz mniej nie jestem niczego pewien co mam robic czy zaczac stosowac jakies szampony lub pigulki ?dodam ze mieszkam i pracuje w anglii.chcialbym sie upewnic i zrobic badania podjac jakies leczenie jesli bedzie taka potrzeba.w odpowiedzi chcialbym uzyskac koszta takich zabiegow jak i skutecznosc wykonywanych takich zabiegow.prosze o pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

DoctorQuinn

DoctorQuinn

Witam!
Z opisu wynika, że cierpisz na łysienie androgenowe. Jest to najczęściej występujący rodzaj łysienia. Inaczej jest też nazywane łysieniem typu męskiego z uwagi na fakt, że wywołane jest działaniem męskich hormonów płciowych (androgenów) i stąd znacznie częściej dotyka właśnie przedstawicieli tej płci. Ma często charakter dziedziczny. W ramach leczenia stosuje się najczęściej farmakoterapię. By dobrać najlepszy preparat dla Pana proszę skonsultować się ze specjalistą dermatologiem.

25895 doctorquinn Kobieta, 32 lata, Lublin
~zbigniew załęski

~zbigniew załęski

Panowie systematyczność to podstawa, rano i wieczorem trzeba sumiennia stosować preparaty, ja osobiscie polecam procerin tabletki + rogaine ze sklepu www.odzyskajwlosy.com.pl, efekt gwarantowany, produkty w 100% oryginalne

kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Obecność zakoli świadczy o tym, że łysiejesz. Jest to stopniowy proces, który postępuje z roku na rok. Można temu zapobiec poprzez stosowanie lotionów zawierających w składzie minoxidil. Niestety są one dostępne wyłącznie na receptę, dlatego wcześniej musisz się udać do dermatologa.

Terapia prowadzi do zahamowania łysienia pod warunkiem, że preparat z minoxidilem jest regularnie stosowany.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Natan_000

~Natan_000

W sprawie zakoli proszę się udać do Meditravel.pl na przeszczep włosów w zakładce FAQ mają wszystkie informacje dotyczące zabiegu itp.