Skocz do zawartości
Forum

Efekt odmładzania dzięki falom radiowym


kika75

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrej jakości sprzęt emitujący fale radiowe jest skuteczny. Technologia fal radiowych polega na podgrzewaniu tkanki powyżej 40 stopni na jej powierzchni- powoduje to stymulację fibroblastów- które produkują elastynę i kolagen a więc 2 białka odpowiedzialne za napięcie i jędrność skóry. Zabiegi zazwyczaj wykonuje się w serii, a efekty nie są widoczne od razu po zabiegach. Przed wybraniem się do gabinetu, warto zapytać na jakim sprzęcie wykonywane są zabiegi oraz poczytać co nieco na jego temat na internecie. Proszę zwrócić uwagę czy posiada oznaczenie CE.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

A moze zamiast fal radiowych skusilybyscie się na zabiegi laserowe? Sama skorzystałam z serii zabiegów ClearLift i efekty uważam,ze są dobre. Podobało mi się tez to, ze przychodziłam sobie spokojnie przed praca potem robiłam makijaż i ńikt nic nie zauważył, ze coś robiłam. I jeszcze fajne jest to ,ze nie robią się na skórze żadne strupki itp. Zabiegi miałam w kliniće dr legrand.

Odnośnik do komentarza

~Slamaszka
A moze zamiast fal radiowych skusilybyscie się na zabiegi laserowe? Sama skorzystałam z serii zabiegów ClearLift i efekty uważam,ze są dobre. Podobało mi się tez to, ze przychodziłam sobie spokojnie przed praca potem robiłam makijaż i ńikt nic nie zauważył, ze coś robiłam. I jeszcze fajne jest to ,ze nie robią się na skórze żadne strupki itp. Zabiegi miałam w kliniće dr legrand.

A jak wyglądał taki zabieg?

Odnośnik do komentarza

Bardzo skuteczne efekty odmłodzenia możecie uzyskać również poprzez różne zabiegi, jakie daje medycyna estetyczna wrocław.
Substancje jak botoks czy kwas hialuronowy są nieinwazyjne i bezpieczne dla zdrowia i bardzo pomagaja w regeneracji czy odświeżeniu skóry.
Dobry lekarz pomoże dobrać zabieg do konkretnych oczekiwań i da naprawdę niesamowity efekt

Odnośnik do komentarza

Ja stawiam na naturalność jeżeli chodzi o zabiegi odmładzające. U mnie świetnie się sprawdził endermolift, to endermologia na twarz. Po 10 zabiegach pozbyłam się zmarszczek na twarzy i wyrównał mi się koloryt . Zabieg jest bardzo przyjemny i nieinwazyjny. Ja akurat korzystałam z endermolifu LPG w Laser Delux w Łodzi. https://www.laserdelux.pl/lodz/endermolift-dla-kobiet Warto :)

Odnośnik do komentarza
Gość Anka45367

Ja bardzo ładnie wygładziłam sobie zmarszczki na twarzy poprzez zabig za pomocą fal radiowych . Bardzo ładną mam skórę , wygładzoną , bez zmarszczek , które sa o wiele mniej wi-doczne. Dla mnie zabieg super i polecam jak równiez miejsce gdzie robiłam bo bardzo byłam z nich zadowolona z Kliniki BonJour w Gliwicach ul. Łużycka 16

Odnośnik do komentarza

miałam ten zabieg, nie widziałam niestety dużych efektów... uważam, że już istniejące zmarszczki można tylko wypełnić, ja sama już nie korzystam z takich zabiegów, dla mnie szkoda kasy... ostatnio zainwestowałam w tabletki medere anti aging https://tiny.pl/795h9 i po miesiącu mam bardziej jędrną skórę, wszystko idzie od wewnątrz, nie zewnątrz ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...