Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla chłopaka z okazji imienin


Gość NieWiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Basialalek

A ja bym Ci poradziła zakup zegarka kieszonkowego. Nie dość, że pomysł niezwykle oryginalny, to jeszcze nie jest przesadnie drogi, a z całą pewnością taka pamiątka zostanie do końca życia, o ile nie ma nawyku gubienia małych przedmiotów :D https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/kieszonkowe tutaj zobacz jaką mają ofertę, ja sama tak zrobiłam dla narzeczonego, tyle że oddałam jeszcze do grawera, zegarek sprawdza się świetnie

Odnośnik do komentarza

Hej, macie dużo fajnych pomysłów dziewczyny, na pewno skorzystam! :) a jeszcze myśląc nieszblonowo zawsze można na specjalną okazję kupić coś słodkiego, jeśli oczywiście chłopak lubi słodycze. Ja mojemu kupiłam tort imieninowy ostatnio, spersonalizowany, w kształcie motoru i był zachwycony :) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Mojemu mężowi kupiłam alkomat, ucieszył się, bo nasz poprzedni padł ostatnio po roku od zakupu, zresztą od początku nie był zbyt iarygodny. No a alkohit x50, który kupiłam, ma aż 6 lat gwarancji, to chyba będzie bardziej wytrzymały.

Odnośnik do komentarza

Mąż ma trzydziestkę na początku lutego i sugerował, że coś takiego byłoby dla niego idealne. I jak on działa? Rozglądaliśmy się i zastanawialiśmy nad modelem x45, ale ten x50 ma ustnik lejkowy. Czy rozwiazanie z takim ustnikiem jest coś warte?

Odnośnik do komentarza

lejek to super sprawa, nie musisz zmieniać go bo nie dotyka ise go ustami i można wygodnie kilka osób zmierzyć, ja mam też model alkohita z lejkiem i jestem bardzo zadowolona, wyniki daj szybko, robiliśmy nawet kiedyś porównnaie kilku alkomatów i alkohit dawał porównywalne z takim mega drogim alkomatem, który znajomy ma w swojej firmie

Odnośnik do komentarza

No tak. To brzmi zachęcająco. Niedawno u znajomych widzieliśmy alkohita z lejkiem, choć nie wiem, który to był model. Rozwiązanie fajne, bo higieniczne i zdaje sie, że w razie czego można używać zwykłego ustnika zamiast lejka.

Odnośnik do komentarza

Tak, alkomat to fajny prezent. Przeszło dwa lata temu pod choinkę dostałem alkohit x50 i do dzisiaj działa bez zarzutu, a wykorzystuję go dosyć często. Zresztą czasem testują się równiez inne osoby. Nawet nie myślałem, jak często będę z niego korzystał i kilka razy zatrzymał mnie na miejscu, pokazując, że nie mogę jeszcze usiąść za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Gość alicja122

Jak chlopak interesuje sie motoryzacja to kup mu przejazd sportowym samochodem po torze :) niech wybierze sobie auto jakim chce jeździć i niech śmiga bez ograniczeń :) na pewno bedzie zadowolony bo kazdy facet lubi szybkie samochody :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...