Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa w Gdyni


Gość gumisiowalala

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno laser Vectus jak i Light Sheer posiadają dwie głowice dużą i małą stosowane w zależności od wielkości obszaru zabiegu. Laser Vectus posiada dodatkowo 3 tryby pracy głowicy (ciągły, średni i wolny), co znacznie skraca czas wykonywania zabiegu. W zależności od odczuć pacjenta, kosmetolog dobiera odpowiednie tempo wykonywania strzałów. Im szybciej wykonuje zabieg, tym mniej działa chłodzenie skóry i na odwrót. Zabieg depilacji pach trwa ok. 1 minuty, bikini 15 minut a nogi 40 minut. Takiego rozwiązania nie posiada Light Sheer i czas zabiegów jest znacznie wydłużony.

Odnośnik do komentarza

Okolice bikini są bardzo delikatne, tak wiec wybrałabym się na Twoim miejscu na vectus. Vectus to nowsze urzadzenie tak więc przed błyskiem lasera bada skórę i jej typ i rodzaj włosa, tak więc dzięki temu może dopasować wiązke do wybranej okolicy. I dzieki temu o wiele mniej boli i jest mniejsze ryzyko podrażnienia. Z tego co widze to w clinica cosmetologica w Gdyni jest promocja z okazji halloween tak wiec zabiegi są taniej o 15% do konca listopada. Tak wieć wyjdzie Cie cenowo tak samo jak light sheer.

Odnośnik do komentarza

Na blond włosy nie polecam light sheer i to zdecydowanie.I to z włąsnego doświadczenia. Piszę tutaj o depilacji pach. Mam jasne pachy ale włoski są widocznze rzecz jasna i chciałam dla wygody je usunąć. Wybrałam sie na kilka zabiegów light sheer i nie podziałały. Potem poszlam na vectus i efekt o wiele lepszy tak więc z perspektywy czasu widzę,ze mogłam się zdecydować od razu na vectusa.Przynajmniej nie straciłabym kasy....

Odnośnik do komentarza

Okolice bikini to bardzo delikatne miejsce dlatego taki zabieg należy też dobrać z głową. W Care Medica mają platformę do epilacji shr pro, która dodatkowo ma funkcję chłodzenia miejsca poddanego depilacji. Oczywiście przed zabiegiem dobierają odpowiednie parametry na podstawie wywiadu i później już jadą z tym koksem. U mnie po 3 zabiegu nie pozostał już nawet maleńki włosek w okolicy bikini.

Odnośnik do komentarza
Gość Silmalira

SHR to nie laser.Nie oszukujcie tutaj więcej. Raz sie oszukałam na studiach i żałuję bo bolało mnie i efekt był super ale przez....3 miesiace i potem odrosło. Tym razem przymierzam sie do bikini ale jestem mega delikatna w tych okolicach ( nie byłam w stanie wytrzymac na wosku). Co jest delikatniejsze? Vectus czy light sheer?

Odnośnik do komentarza

Vectus, bo urządzenie dopasowuje wiązke do skóry i włosa. Tak więc wiązka jest mniej bolesna niż w przypadku light sheer, gdzie kosmetolog czy tam kosmetyczka dobiera ją na czuja (ogólnie jeśli osoba jest niedoświadczona i obsługuje takie urządzenie to moze poparzyć czego raczej nie ma w przypadku vectusa). Na pewno będzie Cię bolało mniej niż w przypadku depilacji woskiem bo depilowałam kiedyś bikini woskiem, potem poszłam na vectusa i vectus bolal mnie mniej. Ogólnie z tego co jeszcze kiedyś słyszałam jest możliwość posmarowania depilowanego miejsca kremem znieczulającym emla ale to musiałabyś już zapytać sie na miejscu. O to czy mają taką opcję czy nie.

Odnośnik do komentarza

Ja od zawsze byłam za laserem vectus, wcześniej depilowałam nogi nim jeszcze jak mieszkałam w Poznaniu, a teraz po przeprowadzce do Gdyni zdecydowałam się na klinike na powstania styczniowego 22 i depilacje pach. Muszę powiedzieć że jestem też bardzo zadowolona i na pewno tam wróce.

Odnośnik do komentarza

Kochane chcę się zapisać na zabieg depilacji laserowej. Zastanawiam się nad Clinica cosmetologica w Gdyni a nad salonem Yasumi (również w Gdyni) Gdzie mają lepszy laser? Bardziej kusi mnie w sumie to yasumi bo jest taniej. Ale oczywiście jeśli w tej pierwszej klinice mają lepszy laser to się tam wybiorę ? Nie będę oszczędzała. No i czy zdążę z depilacją do lata? Jakie muszą być odstępy pomiedzy zabiegami? 

Odnośnik do komentarza

Odstępy to około 6-7 tygodni. Włoski muszą mieć czas na wyrośnięcie oraz wykruszenie sie. Jeśli chodzi o te dwa salony to lepszy laser ma Clinica cosmetologica, laser vectus. Cenowo nie ma dramatu, szczególnie jeśli decydujesz się na wykupienie pakietu. Chodziłam tam na depilację i jestem mega zadowolona. czy w przypadku yasumi nie mają lasera ipl?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...