Forum Uroda

Depilacja laserowa w Gdyni

~gumisiowalala

~gumisiowalala

Chce wybrać sie na depilacje laserowa okolic lini bikini gdzieś
w Gdyni.Czy ktos z was usuwal owlosienie ta metoda?Prosze wszystkich o porade.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ulasd

~Ulasd

Ja polecam klinikę dr legrand, robiłam tam depilacje nóg, pare zabiegów i spokój na lata. I nie bolało co jest mega ważne.

~tolka39

~tolka39

Kochani, czy ktoś tutaj moze mi napisać czy jest jakaś róznica pomiędzy light sheer czy vectus? Bo chciałabym sie wybrać na depilację bikini ale w sumie to nie wiem jaki laser będzie lepszy....

Mgr Aleksandra Jaśkowska

Mgr Aleksandra Jaśkowska

Zarówno laser Vectus jak i Light Sheer posiadają dwie głowice dużą i małą stosowane w zależności od wielkości obszaru zabiegu. Laser Vectus posiada dodatkowo 3 tryby pracy głowicy (ciągły, średni i wolny), co znacznie skraca czas wykonywania zabiegu. W zależności od odczuć pacjenta, kosmetolog dobiera odpowiednie tempo wykonywania strzałów. Im szybciej wykonuje zabieg, tym mniej działa chłodzenie skóry i na odwrót. Zabieg depilacji pach trwa ok. 1 minuty, bikini 15 minut a nogi 40 minut. Takiego rozwiązania nie posiada Light Sheer i czas zabiegów jest znacznie wydłużony.

206070 mgr-aleksandra-jaskowska Kobieta, 25 lat, Gdynia
~brysiaaa

~brysiaaa

Okolice bikini są bardzo delikatne, tak wiec wybrałabym się na Twoim miejscu na vectus. Vectus to nowsze urzadzenie tak więc przed błyskiem lasera bada skórę i jej typ i rodzaj włosa, tak więc dzięki temu może dopasować wiązke do wybranej okolicy. I dzieki temu o wiele mniej boli i jest mniejsze ryzyko podrażnienia. Z tego co widze to w clinica cosmetologica w Gdyni jest promocja z okazji halloween tak wiec zabiegi są taniej o 15% do konca listopada. Tak wieć wyjdzie Cie cenowo tak samo jak light sheer.

~tolka39

~tolka39

Tak z ciekawości to czy taki laser działa równiez i na blond wlosy?

~brysiaaa

~brysiaaa

Tak działa :) Oczywiście vectus, bo light sheer na blond nie bedzie miał wpływu.

~tolka39

~tolka39

Na blond włosy nie polecam light sheer i to zdecydowanie.I to z włąsnego doświadczenia. Piszę tutaj o depilacji pach. Mam jasne pachy ale włoski są widocznze rzecz jasna i chciałam dla wygody je usunąć. Wybrałam sie na kilka zabiegów light sheer i nie podziałały. Potem poszlam na vectus i efekt o wiele lepszy tak więc z perspektywy czasu widzę,ze mogłam się zdecydować od razu na vectusa.Przynajmniej nie straciłabym kasy....