Skocz do zawartości
Forum

Jaki makijaż?


Gość Ari

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jestem Kasia, mam 25 lat! W ostatnich kilku dniach mam problem ze swoim makijażem! Z natury jestem ciemną blondynką o szaro-niebieskich oczach i bardzo jasnej cerze! Od kilku lat miałam włosy rozjaśnione na platynowy blond, to sprawiło, że moja cera nabrała nieco kolorytu. Od roku do tego blondu dodałam nieco brązu! Przybliżam Wam nieco mój wygląd, choć wiem, że nie zastąpi to widoku. Mój makijaż dotychczas wyglądał następująco: baza, podkład o ton ciemniejszy, puder rozświetlający na policzkach i czole lub róż albo puder brązujący! Oczy: na powiekach brązowy cień, rozjaśniony cieniem w kolorze kawy z mlekiem, obie powieki obwiedzione czarną kredką i rzęsy pomalowane czarnym tuszem. Usta błyszczyk w kolorze zimnego różu, lub też czerwieni. Ten makijaż sprawiał, że nie byłam po prostu taka blada. Jednak od może miesiąca, zauważyłam, że ten makijaż już mi nie pasuje! Próbowałam wykonywać inny, ale niezbyt się dobrze w nim prezentuję! Może zaproponujecie coś innego, może macie jakieś pomysły?? Dodam, że zamierzam zmienić kolor włosów na brąz, bo blond też już się nie prezentuje dobrze! Będę wdzięczna za wszelkie pomysły!

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...