Skocz do zawartości
Forum

Spanking z obcym mężczyzną


odludek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej dobry pomysł ale nie radziłbym z zupełnie obcym, pewnie najpierw trzeba by się spotkać nie/spankowo i po prostu poznać ....
sorki za offtopic ale dla tych z Was, którzy mają konta na FB (a któż ich w dzisiejszych czasach nie ma?) zachęcam do zerknięcia i polubienia strony:
www.facebook.com/laniepolska
Będą tam wrzucane różne ale starannie wyselekcjonowane materiały o tematyce spanking, przy okazji jak to na FB będzie okazja porozmawiać i pokomentować :)

Odnośnik do komentarza

Marzę o klapsach , laniu sparkingu

Ten rodzaj kary był mi obcy. Zawsze za swoje wyskoki płaciłem aresztem domowym lub zakazem oglądania telewizji.
Nigdy nie dostawałem od rodziców w skórę.
Pierwsze lanie w życiu i niestety ostatnie dostałem , kiedy miałem chyba czternaście lat , w czasie wakacji u cioci .
Była samotnie mieszkającą kobietą w średnim wieku i prowadziła gospodarstwo na Mazurach.
Czas spędzałem nad jeziorem , w lesie , no i też pomagając jej przy obowiązkach.
Często nudziłem się ,więc z nudów przychodziły mi do głowy różne głupie pomysły.
Pewnego razu właśnie z nudów , ale i z dziecięcej głupoty , omal nie puściłem z dymem
gospodarstwa cioci.
Bawiłem się na podwórku , blisko drewnianej szopy, podpalając patyki i słomę.
Kuzynki nie było akurat koło domu , bo pojechała do jakiegoś urzędu do miasta.
Panował wtedy upał, było gorąco , sucho i nagle rozszalał się ogień.
Całe szczęście ,że zauważył to jej sąsiad i ugasił płomienie.
Oczywiście , o wszystkim opowiedział cioci.
Bałem się konsekwencji , a zwłaszcza , tego , że o wszystkim dowiedzą się rodzice.
Poprosiłem więc ciocię , by to ona mnie ukarała i nie dzwoniła do domu.
Ciocia ostro na mnie spojrzała i stanowczym tonem powiedziała , bym szybko zdjął
spodenki i majtki i położył się na łóżku.
Kolana zmiękły mi ze strachu . Koledzy , którzy często dostawali pasem .opowiadali , że to koniec świata . Bałem się ogromnie. Prosząc o karę , spodziewałem się ,że będę musiał więcej pomagać jej przy pracach w gospodarstwie .Nie myślałem o laniu.
Cioci przez chwili nie było przy mnie, bo wyszła do komórki , a ja z gołym tyłkiem leżałem na łóżku . Cierpiałem też ze wstydu , bo mając te….. naście lat – musiałem obnażyć się przed kobietą.
Cioteczka wróciła z rzemiennym paskiem w ręku.
Spojrzała na mnie i ostro powiedziała , że za moją głupotę , za to że prawie pozbawiłem
ją domu i że przez te wydarzenie , o mało co nie wylądowała w szpitalu z zawałem serca, będę ukarany takim laniem ,że do końca życia tego nie zapomnę. Przykazała też, abym nie zasłaniał pupy rękami , nie rzucał się ,, bo będzie bolało podwójnie.
Zapanowała cisza i nagle usłyszałem świst paska , a potem poczułem straszny ból , który rozlał się po całym ciele a epicentrum na mojej pupie.
Na chwilę zapomniałem o świecie.
Kiedy oprzytomniałem , zacząłem krzyczeć , wrzeszczeć i wyć.
Wszystko na nic. Kolejne razy spadały na mój tyłek.
Błagałem ,żeby już przestała . Kuzynka nie odzywała się , tylko sapała i równomiernie chłostała moje gołe pośladki. Lanie zdawało się nie mieć końca , ból był nie do zniesienia , łzy spływały mi po policzkach , a pot po plecach.
Byłem pewien , że moja dupa jest cała roztrzaskana , a ciocia nie przestawała , biła raz za razem , to w jeden , to w drugi pośladek.
Błagałem szlochając żeby przestała .
Próbowałem się podnieść ., ona ostro syknęła i nakazała bym nadal leżał. Zaplanowała jeszcze dziesięć razów za niepodporządkowanie się i to ja miałem je głośno odliczać.

Znów słuchać było świst paska i mój zmieniony od płaczu głos liczący do dziesięciu.
Po dziesiątce ciocia wyprostowała się , zgarnęła opuszczone włosy i powiedziała , że
dupa nie szklanka , nie stłucze się , a taka lekcja na pewno nuczy mnie rozsądku.
Swoje dzieci też tak rozumu uczyła i wyrosły na porządnych ludzi.
Zapłakany i obolały długo leżałem na łóżku i rozmyślałem o tym co się wydarzyło.
Czułem , że długo nie będę mógł swobodnie usiąść i że do wakacji nie będę mógł pokazać się w kąpielówkach nad jeziorem.

Dziś mam 30-parę lat .
Chciałbym jeszcze raz to samo przeżyć ,często fantazjuję nad temat wymierzania kar – i mnie w roli ofiary, tak jak wtedy na mazurach.
Czuję że poprzez otrzymanie lania i czerwieniejącą się moją pupę chcę i poczuć się bezbronny wobec kobiety- takie coś w rodzaju oczyszczenia , która czasami lubi też poczuć władzę nad mężczyzną i porządnie dyscyplinką smagać jego nagie pośladki .

Pisałem na różnych forach i portalach towarzyskich w Internecie , i do pism erotycznych.
Oddźwięk tych moich apeli był skandaliczny.
Odpisywały panie zatrudnione w agencjach towarzyskich, panowie o skłonnościach
Homo.
Brakuje mi takiej przygody.
Szukam kobiety, która po prostu sprawi mi porządne lanie paskiem na gołą pupę.
Może to zrobić sama lub w obecności koleżanek.

KOBIETO !

Jeżeli wkurza Ciebie w pracy Twój szef, a ty gromadzisz w sobie negatywne emocje ….
daj sobie luzu … napisz do mnie …. póżniej chwyć pasek w dłoń i zlej mocno moją
gołą pupę.
Przekonasz się ,że poczujesz się lepiej .brakiem odpowiedzialności , presji , ciężaru
A ty Kobieto – przez chwilę poczuć władzę.
A może i Ty chciałabyś poczuć pręgi na pupie ? Poszukuję zdecydowanej kobiety z Warszawy lub okolic, w wieku 18-50lat, z niekrępującym lokalem . Agencje towarzyskie odpadają. Niestety nie dysponuje lokum , ani kasą na hotel.
Z niecierpliwością czekam na e-mail , chętnie z foto na adres
doris-1967@wp.pl
Kontakt z panami mnie nie interesuje , proszę więc aby do mnie nie pisali

Marcel z Warszawy

Odnośnik do komentarza

Dla zaglądających tutaj uległych przygotowałem egzamin 100 pasów.
4 pozycje po 25 pasow, mozliwosc przerwania miedzy seriami.
Pozycje:
1. Stojąc pochylona o 90 stopni z pupą wypiętą i rękami za głową
2. Leżąc na brzuszku z poduszką pod biorami
3. Klęcząc na kanapie, fotelu z rękami za głową
4. Leżąc na pleckach z nózkami do góry, rękami zaplecionymi pod kolanami.
Bez seksu. Jezeli potrzebujesz po wszystkim oralnie mnie zaspokoić,lub być zaspokojona- do uzgodnienia usmiech.gifegzamin100pasow@wp.pl - lepiej przyjąć lanie od doświadczonego.
OD RAZU ZAZNACZAM że brak jest śladów trwałych, naruszeń skóry itp. Jedyne siniaczki które schodzą po 3 dniach. Lanie ma na celu oczyszczenie wewnętrzne z negatywnych emocji i odbywa się w lokum zainteresowanej. Nie pobieram opłat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...