Skocz do zawartości
Forum

Wytrysk kobiecy


Gość tusiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. MAm pytanko takiej treści: Czy mogą się wypowiedziec jakies kobiety które już to przeżyły?? Taki wytrysk zwany ejakulantem??? Bardzo mnie to ciekawi bo sama bym chciała tego doznać. Czy jest możliwość samemu doprowadzic się do takiego stanu?

Odnośnik do komentarza

Wytrysk(ejakulacja) u kobie oznacza wyrzucenie zauważalnej objętości płynu z cewki moczowej, gruczołów przycewkowych lub pochwy podczas stymulacji seksualnej, w trakcie orgazmu.
Ps.Do tłumaczenia takich rzeczy jest słownik lub wpisz sobie w wyszukiwarkę. Ja prosiłam o wypowiedzenie sie osób które tego doznały i które to preferują.!

Odnośnik do komentarza

Mnie się zdarzyło parę razy, to było przy którymś orgazmie z kolei (jeden za drugim) - mniej więcej po 20-25 minutach seksu, uczucie było bardzo podobne do tego kiedy bardzo mocno chce się siusiu, ale że to właśnie to możesz być pewna tylko kiedy wiesz, że przed stosunkiem nie chciało Ci się siku :) no i nie wiem czy to faktycznie tak tryska jak z penisa, bo za każdym razem działo się to w pozycji na leżąco od tyłu, kiedy penis bardzo napiera na przednią ściankę pochwy, gdzie znajduje się punkt G. Mogę śmiało powiedzieć, że to nie jest mocz, bo w ogóle nie pachnie, no przynajmniej nie jak mocz :) po orgazmie zakończonym w taki sposób nie miałam już więcej sił, więc jak dla mnie to zawsze jest bardzo wyczerpujący moment :) no i jest bałagan... samej nigdy nie próbowałam, ale jak już pisałam wcześniej zawsze to było w trakcie orgazmu wielokrotnego, a o taki chyba trudno pieszcząc się samemu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...