Skocz do zawartości
Forum

Seks w (teoretycznie) pierwszy dzień okresu


Gość Marianqqq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marianqqq

Witam! Uprawiałem sex z moją dziewczyną w pierwszy dzień jego okresu (nie miała). Byłem zabezpieczony prezerwatywa. Nie doszedłem w środku, plus patrzyłem potem czy prezerwatywa jest cała (ściskałem do dołu). Nic nie wyciekało chociaż i tak nie doszedłem w środku. Okres spóźnia się już tydzień, dodam, że moja dziewczyna często ma okres po 2,3 dniach, raz nawet po 11. Chciałbym się zapytać czy w tej sytuacji można zajść w ciążę, a jeżeli tak, to co musiałoby się stać.

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

cytat:. Chciałbym się zapytać czy w tej sytuacji można zajść w ciążę, a jeżeli tak, to co musiałoby się stać.

otpowieć: musiałby wiatr ją zapylić, wienc, jerzeli dupczyłeś pod miedzą na polu sonsiada i był silny wiatr, to mogła zacionrzyć. Zatem wal z dziewczyną do gina, jeżeli nie chcesz bulić alimenta.

Odnośnik do komentarza
Gość Marianqqq

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 14-stą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia321

Jest niewielkie prawdopodobieństwo, jeśli prezerwatywa by pękła, lub spadła, cykle nie bły regularne.... Może wykonać test ciążowy jeśli ma wątpliwości. Ale w mojej ocenie szanse są niewielkie. Może wspomagającą dokupcie na naturalna-plodnosc.pl plemnikobójczy Contragel green jest ok do stosowania z prezerwatywami

Odnośnik do komentarza

Nie ma takich szans, ale jeśli się obawiasz że możecie być w ciąży to zaproponuj swojej dziewczynie zabezpieczenie, ja używam diafragmę caya i żel plemnikobójczy, i nie mam obaw że będę w ciąży, a kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Przy nieregularnych miesiączkach pamiętajcie by zawsze współżyć z jakimś zabezpieczeniem, ja jeszcze dodatkowo wyznaczam sobie dni płodne za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta, wówczas wiem że seks musi być na pewno ostrożny, a afrodytę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...