Forum Seks

Seks w (teoretycznie) pierwszy dzień okresu

~Marianqqq

~Marianqqq

Witam! Uprawiałem sex z moją dziewczyną w pierwszy dzień jego okresu (nie miała). Byłem zabezpieczony prezerwatywa. Nie doszedłem w środku, plus patrzyłem potem czy prezerwatywa jest cała (ściskałem do dołu). Nic nie wyciekało chociaż i tak nie doszedłem w środku. Okres spóźnia się już tydzień, dodam, że moja dziewczyna często ma okres po 2,3 dniach, raz nawet po 11. Chciałbym się zapytać czy w tej sytuacji można zajść w ciążę, a jeżeli tak, to co musiałoby się stać.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~do buraka

~do buraka

cytat:. Chciałbym się zapytać czy w tej sytuacji można zajść w ciążę, a jeżeli tak, to co musiałoby się stać.

otpowieć: musiałby wiatr ją zapylić, wienc, jerzeli dupczyłeś pod miedzą na polu sonsiada i był silny wiatr, to mogła zacionrzyć. Zatem wal z dziewczyną do gina, jeżeli nie chcesz bulić alimenta.

~Marianqqq

~Marianqqq

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 14-stą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

~Nadia321

~Nadia321

Jest niewielkie prawdopodobieństwo, jeśli prezerwatywa by pękła, lub spadła, cykle nie bły regularne.... Może wykonać test ciążowy jeśli ma wątpliwości. Ale w mojej ocenie szanse są niewielkie. Może wspomagającą dokupcie na naturalna-plodnosc.pl plemnikobójczy Contragel green jest ok do stosowania z prezerwatywami

~Nina130

~Nina130

Nie ma takich szans, ale jeśli się obawiasz że możecie być w ciąży to zaproponuj swojej dziewczynie zabezpieczenie, ja używam diafragmę caya i żel plemnikobójczy, i nie mam obaw że będę w ciąży, a kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc.