Forum Seks

O czym może świadczyć brak pełnej erekcji?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~odpowiedź

~odpowiedź

przyczyną choroba naczyń krwionośnych, powodując słaby dopływ krwi do ciał jamistych penisa, A bez optymalnej ilości krwi pod optymalnym ciśnieniem penis nie stwardnieje i nie stanie. Poza tym takiego "flaka" nie da się wsunąć do pizdy. Przy takim flaku nawet walenie konia nie doprowadzi do orgazmu/wytrysku spermy. I coś takiego nazywa się IMPOTENCJA. Jedyna korzyść, to obciąć chuja i dać na salceson; byłaby przynajmniej zagrycha do wódki.
Rada: zlikwidować miażdżycę naczyń krwionośnych poprzez leki, sport rekreacyjny, prawidłowe odżywianie.

~krychost

~krychost

Problem z hormonami
Stres
Nieodpowiednia dieta
Wzmożona masturbacja ( przez to nie jestes w stanie osiągnąć erekcji w stosunku z kobietą)

Robileś sobie jakieś badania hormonalne?

~krychost

~krychost

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

~antekkk

~antekkk

Krychost jakie badania hormonalne byś polecil przy problemach z erekcją?
Aha i jakie macie ogólnie zdanie na temat środków na erekcję jakie mozna kupić bez recepty? Warto jest kupowac cy jednak dac sobie spokój i sprbować od lekarza dostać receptę na viagrę? Pytam się bo jednak trochę się tej viagry obawiam. Z jednej strony wiem,ze coś takiego pewnie by mi pomogło, z drugiej strony są głosy w sieci, że viagra uzależnia.

~krychost

~krychost

Bo i uzależnia. Nie są to cukierki, jakie mozna brać bez żadnych konsekwencji (mam wrażenie,ze wiele osob tak właśnie ten srodek traktuje). Na początek polecam coś z L argininą. Cum on, ewentualnie Penis complete. Maja dobry skład, ale jednoczesnie nie będą uzalezniały .Zresztą na początku o wiele lepiej jest wypróbować coś takiego a nie od razu celować w viagrę. Co do badań to na pewno:
prolaktyna
testosteron
ewentualnie hormony tarczycy

~antekkk

~antekkk

Tak sobie czytam o tym penis complete.Czy przypadkiem nie jest to na powiększenie członka? ??????

~Don_Corleone

~Don_Corleone

Tak sobie czytam o tym penis complete.Czy przypadkiem nie jest to na powiekszenie członka? ??????

~krychost

~krychost

Nie, nie tylko. Tabletki ne wpływają jedynie na powiekszenie członka ( to jest jedynie w przypadku długotrwałego działania) ale ich główne działanie to erekcja. Sprawiają,ze znacznie więcej krwi napływa do członka i dzieki temu z czasem powiekszenie ciał jamistych jest o wiele wieksze i trwałe.

~roberttto

~roberttto

może to stres albo złe nawyki żywieniowe etc? u mnie problem wiązał się ze stresem. Miałem przeprowadzkę i zmianę pracy na głowie, a do tego kłóciliśmy się z partnerką, gdy dochodziło do zbliżenia jakoś nie mogłem. Sam wygooglałem kupiłem maxona i on mi pomagał dłuższy czas az uporałem się z tym problemem i jest lepiej

~FOLIT

~FOLIT

za każdym razem bierzesz te tabletki maxon? czy tylko czasami jak czujesz potrzebe większą? zastanawiam się, bo sam czasami mam problem i nie wiem czy później się jej już zawsze bierze czy tylko co jakiś czas jak odczuwamy wieksze zmęczenie czy stres