Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe napięcie seksualne


Gość p_kasztan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p_kasztan

Witam.

Mam 27 lat i bardzo duży problem. 4 miesiące temu zaprzestałem masturbacji i od tego czasu nie miałem potrzeby, by to robić. Sytuacja zmieniła się 2 dni temu, kiedy podczas kąpieli zacząłem bawić się napletkiem i po dość długim czasie doszło do niezamierzonego wytrysku. W nocy po powyższym zdarzeniu (w trakcie snu o tematyce erotycznej) wystąpiła pierwsza w moim życiu polucja (może trudno w to uwierzyć, ale nigdy wcześniej nie zdarzały mi się polucje). Po polucji naszły mnie intensywne fantazje seksualne. Od tego momentu nie opuszczają mnie myśli o seksie, a co za tym idzie bardzo silne napięcie seksualne, które mimo ponownej masturbacji nie ustępuje. Po masturbacji nie czuję kolejnej potrzeby robienia tego, lecz myśli wciąż mnie nękają, a napięcie chyba nie przechodzi (może jest to nerw). Przez to wszystko zacząłem się źle czuć. Wczoraj bolał mnie żołądek i jakoś inaczej mi się oddycha. Wydaje mi się, że cały czas mam podwyższone ciśnienie, a w nocy (tylko w pozycji leżącej) występują mimowolne ruchy mięśni, które trochę się zmniejszyły po zażyciu magnezu. Mam również lęk, że stanie mi się coś złego, że utrzymujący się taki stan może być niebezpieczny. Boję się o swoje serce. Czy taka sytuacja może być niebezpieczna dla zdrowia lub, co gorsze, dla życia? Czy to wszystko jest odwracalne i nie doznam trwałego uszczerbku na zdrowiu? Bardzo proszę o pomoc. W jaki sposób pozbyć się tych dolegliwości (może są jakieś leki) i do jakiego lekarza (jeśli to konieczne) powinienem się udać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...