Skocz do zawartości
Forum

Czy to uczucie też zalicza się do orgazmu?


Gość 12dziewczyna123456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 12dziewczyna123456

Cześć, mam 15 lat i jestem dziewczyną. Masturbować zaczęłam się około rok temu. Pierwszy orgazm był cudowny, lecz teraz na ogół są dosyć krótkie, nic specjalnego i nie działają na mnie tak jak za pierwszym razem. Dosłownie kilka sekund. A kiedy czytam niektóre wypowiedzi kobiet, że ich orgazmy trwają kilka minut... jak to w ogóle możliwe? Podczas zwykłej masturbacji? Dodatkowo nie wiem czy kończę w dobrym momencie, bo kiedy dochodzę, jest mi przez chwilę przyjemnie, a potem ciśnienie spada, lecz dalej przechodzą mnie dreszcze. Czy to też mam traktować jako część orgazmu? Zazwyczaj wtedy przestaję, bo doznania nie są już tak ujmujące. Wiem, że każdy orgazm to część indywidualna... ale ja po prostu nie potrafię w to uwierzyć, że ta wspaniała rzecz potrafi trwać u kogoś kilka minut. To dla mnie niewiarygodne.

Odnośnik do komentarza

orgazm męski=przyjemny wytrysk nasienia; trwa kilka sekund
Orgazm kobiecy: przyjemne librocatio, trwa trochę dłużej, możliwe jest uzyskanie kilka po sobie; zdarza się przy pelntm zdrowiu i wyujątkowym zadowoleniu, np. ze zdanego egzaminu na studiach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...