Skocz do zawartości
Forum

Sposób na wiekszy wytrysk


Gość lx4555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy jest jakiś sposob na powieskzenie wytrysku Moja panna lubi jak mam mocny wytrysk.Niestety od jakiegos czasu mam lekkie problemy z erekcją. Znaczy się erekcja jest ale nie jest taka duża oraz jak już dojdę to wytrysk jest naprawde minimalny :(

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

drogi chłopcze, z pustego i Salomon nie naleje!!!!
Na produkcję optymalnej ilości zawiesiny sterczowej i plemników, z czego składa się sperma, musi być bardzo dobre odżywianie i rekreacyjno-sportowy tryb życia. Więcej informacji możesz wyguglać pod hasłem: fizjologia i filozofia seksu.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej coś ziołowego. Cum on , ewentualnie potency therapy. Dieta zdrowsza, duza ilośc warzyw i owoców. Możesz ewentualnie włączyć suplementację żeń szeniem. Warto jest zapisać się na siłownie .Swoją drogą to z jakiego powodu masz problemy z erekcją? Nie warto byłoby wybadać? Ile masz lat ?

Odnośnik do komentarza

Chyba wiem z jakiego powodu. Stres w pracy ( mamy teraz taki zapierdziel w robiocie,że hej). a jak jestem zdenerwowany to mam taki właśnie problem z seksem Poza tym im bardziej się nakręcam , że wszystko musi byc ok tm jest gorzej :( I wytrysk naprawdę mniejszy.Z dietą staram się pilnować chociaż to różnie też bywa bo nie zawsze mam czas na to aby się zdrowo odżywiać. Ale się postarm. Co do tych tabletek to jest to bez recepty?

Odnośnik do komentarza

Tak Nie wiem czy jest sens na początku wyjeżdżać z cieżką artyleria oraz probować mocniejszych środków na erekcję skoro w wiekszoeści przypadków wystarczy własnie taka ziołowa suplementacja. Sam rowniez miałem ciężki okres w życiu i pomogło mi właśnie cum on ( o którym dowiedzialem się zreszta na tym forum).

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń jestem dostępna prawie cały dzień, numer na profilu, odbieram od każdego!
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...