Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk u młodego mężczyzny


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jest też spoko. Miałem, bardzo wydajny. Działa podobnie jak chusteczki, to ten sam składnik w sumie.Wychodzi taniej ale dla mnie chusteczki są wygodniejsze bo zawsze mozna ukryć w kieszeni czy w portfelu. A jednak taki spray to spora butla.

Odnośnik do komentarza

A gdzie mozńa coś takiego kupić? Bo wczoraj byłem w markecie i chciałem sobie kupić jakiś środek na przedwczesny wytrysk,szukalem i zele jeśli są to już nawilżające. A jedynie są gumy. Gumy stosowałem ale wiadomo,ze bez gumy lepiej.

Odnośnik do komentarza

Mój facet ma przedwczesny wytrysk Jesteśmy ze soba już rok i czuję się niespełniona. Ogólnie na począku mi to nie przeszkadzało bo zauroczenie i te sprawy ale obecnie już zaczyna mi to przeszkadzać bo próbowaliśmy wielu środków takich jak gumki ale nie pomagają :( I nie chodzi mi tutaj o moje widzi mi się ale o to, ze jak on bardzo się podnieci to normalnie dwa czy trzy ruchy i koniec.

Odnośnik do komentarza
Gość do Kaszany

on bardzo się podnieci to normalnie dwa czy trzy ruchy i koniec. [/quote]
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
No to niech tyle razy się spuszcza ąż ty osiągniesz orgazm. Sperma będzie lubrykantem, Gdy wytrysk będzie opóźniony lub będzie brak wytrysku, to ci zatrze pizdę do czerwoności, i zamiast orgazmu będzie ból i wizyta u gina za 200zł. Kumasz ciemna buraczko.

Odnośnik do komentarza
Gość do Kaszanki

Ón JAK bardzo się podnieci to normalnie dwa czy trzy ruchy i koniec. [/quote]
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
No to niech tyle razy się spuszcza ąż ty osiągniesz orgazm. Sperma będzie lubrykantem, Gdy wytrysk będzie opóźniony lub będzie brak wytrysku, to ci zatrze pizdę do czerwoności, i zamiast orgazmu będzie ból i wizyta u gina za 200zł. Kumasz ciemna buraczko.

Odnośnik do komentarza
Gość do kaszanki

po 1-szym szybkim wytrysku, jak mu sflaczeje penis, to niech ci dokończy językiem lub palcem serdecznym, a najlepiej dildem 20cm. Smarować dilda już nie musisz, bo lubrykant jest w środku pizdy w postaci spermy. Po seksie należy umyć genitalia, dildo, palce i język.

Odnośnik do komentarza

W takim razie polecam przetestować inne rozwiazania niż jedynie prezerwatywa, która wcale nie jest taka najlepszą opcją. Na początek wypróbujcie sobie chusteczki orgasm control wipes, potem możecie wypróbować sobie spray z tej serii. Powinien Wam pomóc....

Odnośnik do komentarza

Tak, dokładnie to. Chusteczki takie mają w sobie substancję znieczulająca, która lekko znieczula członka tak wiec nie jest tak bardzo pobudliwy i mąż powinien wytrzymać o wiele dłużej. Cenowo wychodzi podobnie jak prezerwatywa,a moim zdaniem jest przyjemniej bo nie ma tutaj gumowej bariery.

Odnośnik do komentarza

Własnie,że nie Wszystko zależy od osoby. Jeden facet jest w stanie dłuzej, drugi z kolei już nie.... Bedzie mógł krótko. Zwykle ten drugi stosunek jest już dłuższy ale również nie ma reguły.

U mojego męża pomogło na pewno:

wstrzymywaie ruchów przed tym jak wytryśnie i robienie sobie przerw
prezerwatywa
no i wspomniane tutaj chusteczki orgasm control ( chociaż aktualnei wolimy spray bo jest wydajniejszy)

Odnośnik do komentarza

Ale co? Prezerwatywy w praktycznie każdym sklepie, w marketach czy aptekach.Zarówno unimil jak i durex mają swoje produkty na przedłużenie wytrysku. Jeśli chodzi o chusteczki i spray to niestety jedynie internet ale sam spray jest tak wydajny,ze wystarcza na długo. O tutaj masz na ceneo: https://www.ceneo.pl/20166366 . Ostatnio zamawialiśmy również w tym sklepie: https://intymnosc.pl/pl/przedwczesny-wytrysk/741-orgasm-control-spray-15ml-pelna-kontrola-rekomendujemy.html. Jest i mniejsze i większe opakowanie tak wiec możecie sobie wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość opóźnienie wytrysku
W dniu 20.06.2018 o 19:43, Gość do Onki napisał:

Ty Onka robisz se lewatywę przed daniem d*py?
Uważaj, bo Ci cipka zarośnie, i jak niemasz jeszcze bachora, to nie będziesz miała nigdy. A baba bez dziecka, to nie baba, to kaleka.

W dniu 20.06.2018 o 19:43, Gość do Onki napisał:

Ty Onka robisz se lewatywę przed daniem d*py?
Uważaj, bo Ci cipka zarośnie, i jak niemasz jeszcze bachora, to nie będziesz miała nigdy. A baba bez dziecka, to nie baba, to kaleka.

Chłopie, robisz z siebie buraka!!! Taki wytrysk nie jest chorobą!!!! Chorobą będzie trunoodiągalny wytrysk lub brak wytrysku, ale tego morzesz doczekać, jeśli dożyjesz, dopiero po 60--tce.
 Teraz rób tak: spuszczaj się tyle razy asz babie dogodzisz.. Notabene, aby kobiecie dogodzić, musisz w przeciągu 10-ciu minut 5 razy się spuścić, mając ciągle penisa w pochwie, kumasz buraku?
 Ty będziesz miał 5 orgazmów, a baba 1. Czy twoich 5 orgazmów będzie można nazwać chorobą? 
 Ja w wieku 34 za wieczór i noc 10 razy się spuściłem. W związku z tym nie szukałem rzadnego lekaża na ślonsku.
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
na opóźnienie wytrysku tylko anal do nieumytej dupy menszczyzny/baby, wzięcie takiego ufajdanego penisa do buzi i połknięcie mieszanki spermy i kału.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...