Skocz do zawartości
Forum

Bezpłodność


Gość enndzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu z partnerem uprawialiśmy seks i niestety prezerwatywa sie zsuneła i została w pochwie. Od razu pojechaliśmy do lekarza. Pani ginekolog wyciągnęła ja była skręcona wiec raczej nic się nie wylało. Później chodziłam zestresowana tym zdarzeniem i nie wiem w sumie czy przez to czy nie spóźnił mi sie trochę okres. I nie wiem czy to przez to że ciągle o tym myślałam i byłam zestresowana czy też był inny powód. Ale bardziej chodzi mi o to że spóźnienie się okresu może mieć coś wspólnego z bezpłodnością

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

kobieto, nie ośmieszaj się, postudiuj trochę temat, zanim spytasz;
żeby zajść w ciążę, musiałabyś być w dniach płodnych i mieć zdrowe jajeczko, partner musiałby mieć zdrowe nasienie!!!!
Dla oświecenia: 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, pod warunkiem regularnego cyklu i pełnego zdrowia. Wtedy prezerwatywa zbędna, ale na wszelki wypadek do pochwy wsuną globulkę Oval Patentex

Odnośnik do komentarza
Gość pięćset plus

cyt.:
Ale bardziej chodzi mi o to że spóźnienie się okresu może mieć coś wspólnego z bezpłodnością

odp.:ciąża na 100%, szykuj podanie o 500+!!!! Jesteś zdrowa jak krowa, o bezpłodności nie ma mowy!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...