Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie tabletek, ból sutków i jajników


bine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 15.07 skończyłam blister tabletek, miesiączkę dostałam po 4 dniach, ale po 7 dniowej przerwie od tabletek już ich nie brałam. Wszystko było pięknie aż do 16.08 ponieważ nie dostałam miesiączki. Spóźnia się dopiero 4 dni, ale w tym czasie "przedokresowym" współżyłam bez zabezpieczenia zdarzyło się też podczas dni płodnych, ale to był przerywany stosunek. Nie wiem czego się spodziewać gdyż ostatnio 13.08 chłopak skończył częściowo w środku. Ostatnio myślałam, że dostałam miesiączkę, bo miałam straszny ból w podbrzuszu jak zawsze na okres, ale nic nie ma.. Bolą mnie też strasznie sutki przy dotyku czego nigdy nie miałam. Test robiłam wczoraj i wyszedł negatywny chociaż nie ufam temu do końca i również nie obawiam się bycia mamą :). Więc pytanie, czy to mogą być objawy ciąży czy odstawienia tabletek?

Odnośnik do komentarza

Mam taka sama sytuację również odłożyłam tabletki krwawienie dostałam później współżyłam 1,5 tyg bez zabezpieczenia noo i pojawił sie bol jajników co raczej tlumacze owulacją, zmęczenie senność nawet w ciągu dnia, jutro powinnam dostać miesiączkę ale jak na razie nic na to nie wskazuję, raczej spodziewam się ciązy lecz czekam z testem do srody aby był wiarygodny, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...