Skocz do zawartości
Forum

bardzo sie boje pmóżcie mi prosze :(


Gość zosia922

Rekomendowane odpowiedzi

nie dawno dostałam miesiączki... trwała ona 5 dni... przy pierwszym dniu strasznie bolał mnie brzuch.... ale już potem było dobrze.... od miesiączki minęło może 6 dni.... ale pojawiła mi się wydzielina z małą ilościa krwi bardzo się boje co to może być... .POMOCY... ;(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Odnośnik do komentarza
Gość zaniepokojona_20
Witajcie... boje sie ze jestem w ciazy... dzis minal 7 dzien kiedy nie dostalam okresu... wczoraj robilam tes ciazowy ale wyszedl negatywny... Jajniki bola mnie juz od tygodnia i takze piersi... i bola mnie rozniez troche nerki.. wczesniej nigdy nie zdazylo mi sie zeby okres spoznil sie az tyle dni prosze niech ktos odpisze.. dziekuje
Odnośnik do komentarza
bol nerek chyba nie ma z tym zwiazku...przynajmniej nie slyszałam, zeby był symptomem ciązy^^ w ogole nie wiem co, poza spozniajacym sie okresem mozna uznac za oznake tego ze jest sie w ciazy :uhoh:
no ale, jesli masz powód, zeby uwazac ze zaszła taka mozliwosci to po prostu idz do ginekologa, oszczedzisz sobie nerwów, jesli ma sie okazac ze jednak jestes w ciazy lepiej miec całkowita pewnosc i dowiedziec sie jak najwczesniej;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...