Skocz do zawartości
Forum

Przy jakich chorobach występują głosy i halucynacje wzrokowe?


Gość paulina.katarzyna35

Rekomendowane odpowiedzi

Rezonans magnetyczny jest znacznie dokładniejszy. Poza tym lekarz powinien posiadać oprogramowanie do wyszukiwania ognisk. Jeśli tego nie ma, to nie da rozpoznania. Jak już mówiłem to co opisujesz nie jest objawem choroby a jedynie twój sposób reagowania na to może być objawem choroby. Jeśli możesz przy tym normalnie funkcjonować, to nie jest żadna choroba. Rozumiesz? Bo jak nie rozumiesz to ci każdy wmówi że gdy kolor czerwony widzisz jako zielony to to jest choroba psychiczna i trzeba ciebie zamknąć.

Odnośnik do komentarza

Włóczykij19... jak najbardziej wspomnialam o mozliwosci chemicznych nieprawidlowosci w pracy mozgu typowych dla ktorejs z przypadlosci, choc to moze byc trudne, zeby okreslic ktorej dokladnie.
Posty innych osob po mnie tez brzmia sensownie.
Za krotko widze zyjesz na tym swiecie, ze wiedziec to i to tamto o ludziach i swiecie i zyczylabym sobie, zeby kazdy lekarz byl tak ostrozny lecz zdeterminowany w diagnizowaniu a przez to stosujacy wlasciwe metody leczenia nie szkodzac niepotrzebnie zdrowiu pacjenta.

Mozesz wierzyc w moje doswiadczenia, mozesz nie. Malo mnie to obchodzi.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że powinieneś zacząć od tomografii komputerowej https://tomma.com.pl/badanie/tk/ Badanie tomografii komputerowej polega na wykonaniu kilku zdjęć przy użyciu promieni rentgenowskich. Głowica aparatu tomograficznego krąży w okolicy określonych partii ciała pacjenta, wytwarzając promieniowanie. Daje to możliwość wykonania wielu zdjęć na różnorodnych płaszczyznach oraz warstwach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...