Skocz do zawartości
Forum

Mam dosc swojego życia, pomocy!!!! ;(


Gość Bzcaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam depresyjny charakter ,boje się ludzi,denerwuje się, jestem strasznie zestresowana,taka "przytrzymana" za wrazliwa,malomowna-moge przebywać z ludzmi cały dzień i słowem się nie odezwać, mam słabą koncentrację, wszystko zapominam. Bylam juz e 3ech pracach i wszędzie mnie mieli dosc bo jestem przytłaczajaca i wiecznie nie kontaktuje ,smutna i taka dzika,do tego za nerwowa i zbyt aspolrczna..Nie wiem jak dalej ze mną będzie. .Miala lub ma ktoras podobnie?

Odnośnik do komentarza
Gość dzikuskadzikus

Ja mam tak samo. Chociaż i tak masz lepiej, bo dajesz radę pójść do pracy. Ja się wszystkiego boję, ludzi najbardziej. Jestem smutna, wycofana, przestraszona. Nie umiem gadać z ludzmi, moge siedziec z kimś też caly dzień i nic nie wydusić. Jestem dzikuska, nie mam nikogo i nie umiem się odnaleźć w życiu

Odnośnik do komentarza

~dzikuskadzikus
Ja mam tak samo. Chociaż i tak masz lepiej, bo dajesz radę pójść do pracy. Ja się wszystkiego boję, ludzi najbardziej. Jestem smutna, wycofana, przestraszona. Nie umiem gadać z ludzmi, moge siedziec z kimś też caly dzień i nic nie wydusić. Jestem dzikuska, nie mam nikogo i nie umiem się odnaleźć w życiu
tylko ze poszłam z Koelzanka do tej pracy,sama pewnie nawet dzien bym nie wyttrzymala, bylam tam 3 dni i musiałam zjechac bo zaczelam byc na jezykach "a czemu ja taka cicha, czemu taka zestresowana,taka spieta taka dziwna.." wszyscy sie na mnie dziwnie patrzyli czulam sie tam jak w letargu,serce mi szybciej walilo,mialam zmieniony glos,nie wiedziałam co się dzieje..I musialam wrocic do punktu wyjscia..czyli domu: / i znowu pewnie bede tu gnic przez najblizsze kilka lat i patrzec jak zycie mi ucieka..;( NAPRAWDE CHCE SIE ZMIENIC ALE NIE WIEM JAK!!!! NAWET NIE JESTEM WSTANIE PRACOWAĆ! !! Jedt szansa wyjść z tego ?jak tego dokonać? Mial ktos podobnie? Bo ja wątpię mi sie jiz chyba nie da pomóc ;(
Przynajmniej nie jesteśmy same,tylko osoba ktora ma ten sam problem zrozumie drugiego człowieka: (

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...