Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie dekoltu i rąk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku miesiecy swedzi mnie okolica dekoltu i cale ręce. Od ok miesiaca pojawily sie na skorze niewielkie krostki z plynem ktore swedza, a po rozdrapaniu plyn wycieka, swedzi niemilosiernie i krosty rozprzestrzeniaja sie. Dziwi mnie fakt ze tylko na rekach i dekolcie. O dwoch tygodni stosuje Mediderm plyn do kapieli i krem Mediderm. Gdyby to bylo zarazliwe, to czy moje dzieci i maz moga sie jeszcze zarazic, czy do tej pory tez by juz chorowali? Co to moze byc? Pomocy...

Odnośnik do komentarza

Witam. Bylam u dermatologa i stwierdzil ze to egzema lub uczulenie na nikiel. Od dwoch tyg. zapisuje wszystko co jem i nie zaobserwowalam zeby po czymkolwiek mnie bardziej swedzialo. Myslalam jeszcze ze to z kapsulek do prania bo od niedawna ich uzywam, ale wtedy swedzialoby mnie cale cialo, prawda? Tak jeszcze mysle o uczuleniu na slonce?

monthly_2015_08/swedzenie-dekoltu-i-rak_3198.jpg

Odnośnik do komentarza

Tego typu alergie trudno wychwycić. Powinnaś przeprowadzić testy alergiczne również jeśli to możliwe to na konserwanty i inne spożywcze uzdatniacze. Zwróć uwagę na swój stan nerwowy. Często na tle nerwowym również można spodziewać się różnych wysypek.

Odnośnik do komentarza

Czyli jednak podejrzenia podaja na alergie pokarmowa. Hmm a ta nerwowa jest bardzo realna, bo 5miesiecy temu urodzilam druga coreczke, ktora w dzien nie chce wogole spac, jest wymagajaca jak jej starsza siostra. Czasem nie daje rady obiadu ugotowac. Mam nadzieje, ze jak najszybciej rozwiaze problem, bo jest meczacy-szczegolnie w te upaly...

Odnośnik do komentarza

~sprawdź
Spróbuj unikać słońca i pić wapno mam w rodzinie osobę której w ten sposób daje znać alergia słoneczna, tylko ręce i dekolt.

Prawdziwa alergia słoneczna zupełnie inaczej się objawia. Ta o której piszesz to alergia krzyżowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...