Skocz do zawartości
Forum

Zmiany koloru pod napletkiem


Gość Sanki00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sanki00

4 tygodnie temu miałem operację zerwanego ścięgna Achillesa, siłą rzeczy higiena leżała przez 3 dni w czasie pobytu w szpitalu. Przepisano mi Neoparin (lek przeciwzakrzepowy) raz dziennie przez 30 dni. Po około tygodniu zauważyłem zmiany na żołądziu, jak i miejscowo na reszcie ciała w postaci siniaków, czy przebarwień podskórnych. Pod napletkiem z naturalnego koloru nagle pojawiły się czerwone ślady, które zmieniały się chwilowo w jaśniejsze. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Czasem wydaje się, że kolor zaczyna być naturalny, a kilka godzin później znowu pojawiają się zmiany w kolorze. Głównie tam gdzie napletek nie zasłania żołądź jest jaśniejszy, a po zdjęciu napletka w niektórych miejscach jest czerwono. Nie swędzi, nie boli. O higienę dbam, penisa wycieram po każdym sikaniu, myje po każdej masturbacji, tylko przez te 3 dni w szpitalu zaniedbałem. Wydaje mi się, że zastrzyki z Neoparinu mogą być przyczyną, ale boje się też, że jest to coś jakimś cudem w postaci grzyba. Miał ktoś coś podobnego? Mam się martwić?
W razie potrzeby podrzucę zdjęcia, niestety mój telefon nie ma makro i kiepsko robi zdjęcia z bliska.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...