Skocz do zawartości
Forum

Co kupić??


Gość tysia_90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieje ze to pierwszy temat tego typu na forum:smilewinkgrin:. A mianowicie: co można kupić naszym mężczyznom na różne okazje (urodziny, święta, walentynki). Teraz zbliża się dzień zwanym dniem chłopaka który jest 30 września i mam problem jak co roku przy zbliżających się tego typu okazjach. Wiadomo na takie święto prezent nie musi być drogi, ale praktyczny;). Podzielcie się pomysłami na prezenty które Wy kupujecie. Może znajdziemy w nich jakieś oryginalne pomysły. :D
Odnośnik do komentarza
ja akurat chłopaka nie mam, ale mam kilka pomysłów, co możnaby kupić. myślę, że najłatwiejszym prezentem są bokserki ;D przynajmniej dla mnie ;D oczywiście z jakimś śmiesznym obrazkiem czy napisem :D oczywiście, jeśli bokserki staną się tradycją to wiadomo, że mu się to znudzi :D jeżeli chłopak nie ma "książkofobii" to może być to jakaś ciekawa książka - kryminał, przygodowa, czy ciekawy poradnik dla facetów :D alternatywą tego pomysłu jest film :D płyta z muzyką ulubionego zespołu . pomysłów jest wiele . jeżeli mas coś innego na myśli to pisz, bo tak wymyslać nie jest łatwo :]

pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
ja mam zawsze największy problem z prezentem dla faceta, czy to dla męża, brata, kolegi, ojca czy szwagra.. zawsze to samo... CO kupić?
dobrze, ze jest internet, tak szukam zawsze inspiracji.. poszukuję pomysłów.
na www.carmeno.pl są prezenty podzielone we względu na wiek, zainteresowania etc. i to jest bardzo pomocne.
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
ja mam największy problem z teściami, bo ich nie znam i nei wiem co ich ucieszy, co lubią i czym się interesują, ale prezent wypada im kupić, bo co roku też coś od nich dostaję... zauważyłam, ze na tej stronie, którą podała angela jest pogotowie prezentowe, chyba spróbuję do nich napisać, bo nie mam kompletnie pomysłu, moze coś konkretnego doradzą:uhoh:
Odnośnik do komentarza
Gość Aleks.Ola

Polecam zamówić i ubrać się w jaką super bieliznę, która wręcz wyprowadzi faceta z równowagi, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja zazwyczaj jeśli chcę podziałać na wyobraźnię mojego męża, zamawiam jakąś gustowną bieliznę z etam.pl . Wydaje się być tym faktem zachwycony. Polecam gorąco! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...